Nummer 5, jaargang 2013

Thuisnetwerken worden steeds complexer door de grotere verscheidenheid en hoeveelheid aan apparaten die van internet gebruikmaken. De FAQman laat je zien hoe hij zijn eigen thuisnetwerk met verschillende netwerktechnieken aan elkaar heeft geknoopt. Office 2013 is uit! Computer Idee geeft je al de eerste tips om goed uit de startblokken te kunnen komen. Wil je een antiviruspakket kopen dan zijn er tegenwoordig een aantal zaken waar je bij de aanschaf rekening mee moet houden. Wij vertellen je welke dat zijn en testen meteen 10 antiviruspakketten. Verder bewerken we YouTube videootjes online,  geven we Chrome kleur en fleur, kijken we naar betalen met je smartphone en nog veel meer.

 

Office 2013: De eerste tips!

 

Microsoft Office 2013 is beschikbaar. Best kans dat u die mededeling schouderophalend leest. Immers, wat moet je met wéér een nieuwe versie van Word, Excel, Outlook? Nou, eigenlijk gezegd heel wat, zo constateren wij na een uitgebreide test.
 
 

Google Chrome: Pimp uw browser

Browsers zijn vaak lastig naar uw hand te zetten, maar met wat hulp lukt het wel. De vorige keer namen we Internet Explorer onder handen. In deze aflevering kleden we Google Chrome precies aan zoals u dat wilt!
 
 

De grote antivirus-test 2013

Een nieuw jaar, nieuwe beveiligingspakketten. Wij laten u zien waar u bij aanschaf op moet letten en testen tien betaalde pakketten.
 
 

YouTube-clips bewerken

Geen idee hoeveel videoclips er op YouTube staan, maar er zit in ieder geval heel wat kaf tussen
het koren. Nergens voor nodig: YouTube zelf biedt online namelijk allerlei mogelijkheden om videoclips te optimaliseren en creatief te bewerken. Pik snel een graantje mee met deze tips!
 
 

Het netwerk van de FAQman

Adjunct-hoofdredacteur Dick van de Schraaf is regelmatig te gast op de FAQman-zolder en steevast – het is sterker dan hijzelf – gaat hij aan allerlei netwerkdraadjes lopen trekken. Nieuwsgierig noemt hij dat. Onlangs heb ik hem laten zien hoe bij mij alles aan elkaar is geknoopt en dat moest ik beslist maar eens in Computer Idee documenteren: “Ter leering ende vermaeck!”
 
 
 
 
 

Google Ads

Sluiten

Aanmelden Nieuwsbrief