Nieuws |
Zoeken
Zidane steekt met kop(stoot) en schouders uit boven WK
Leuk bericht op de onvol-prezen site Marketing facts.nl: de kopstoot van Zidane krijgt bij bloggers veel meer aandacht dan wereldkampioen Italië
Er is geen weblog of forum dat nog niet heeft geschreven over de kopstoot van Zinedine Zidane. Opmerkelijk is dat er op dit moment volgens BlogPulse - een site waarop allerlei statistieken en trends gegenereerd (kunnen) worden die met bloggen te maken hebben - zelfs meer over Zidane wordt gesproken dan over de wereldkampioen Italië!
In de grafiek is Zidane de blauwe lijn. Italië is geel, Frankrijk is groen.
Bron: Marketingfacts
reageren printen doorsturenReacties op dit artikel
K@TVENT!
vive la republique ...vive zidane
Gewoon fcking Boon!!!!!!!!!!!!!!!!
hoi als hij over zijn moeder heeft gehat dan ik kan me geen beter reactie voorstellen toch
je weet natuurlijk nooit waarom hij het heeft gedaan maar het blijft super kinderachtig en onsportief.
mietje kan die niet winnen
Trieste afgang van een van de beste voetballers ooit. Wat kan je zeggen om iemand zo uit zijn tent te lokken? Laten we oordelen als we meer weten over wat er gezegd is.................
jammer dat het zo eindigt voor hem
t zal wel aan zn naam liggen, hehe. heeeel erg onsportief iniedergeval
K@TVENT?.?.?... hmmm zeker italiaan, of ben jij al op de hoogte van ALLE details....
als het mijn laatste wedstrijd was en iemand trekt tegen mij een grote bek los, of het nou over mn moeder, mn zus of over de smurfen gaat, ik had hem die kopstoot op zn neus geplant! ik reken die kopstoot van zidane als een doelpunt...
Ach het ventje kan niet tegen zijn verlies,een schandaal voor frankrijk.
idd Zidane WAT EEN KONING
ach het was maar een spelletje
Zo'n laffe reactie past wel bij z'n misselijke kop!
Hij zal er wel zijn reden voor gehad hebben!
nuub lol.
Ik vond het wel een strakke actie het was toch zijn laatste wedstrijd van zijn hele carriére dus wat maakt die rooie kaart nog uit, daarmee liet ie vast blijken dat het nu gewoon gebeurt is met zijn carriére.
dat heeft zidane goed gedaan
Kan ie trots op zijn, maar wij hebben hebben de beker! PO PO PO PO PO PO PO
lijpe speler... jammer dat hij stopt...!! maar g0ed gespeeld....!!:D
goed man hij is gewoon de beste
hele slechte verliezer
hij mocht het niet doen dat is waar maar die italiaan heeft hem uitgescholden en misschien wel met iets heel ergs daar zou jij ook boos om worden maar dat betekent niet dat zidane een kutvent is want dat heb je helemaal ongelijk want dat is niet zooo
SLIM GEDAAN VAN TOP LEGENDE!
Lekkere kopstoot haha, te erg. Niet praten maar stoten. Respect!!!
hahah fck zidane zijn moeder en zijn zus..... ITALIA CAMPIONIIIIIIIII DEL MONDOOO PO PO PO PO PO PO PO PO PO
(ANONIEM) wat scheld je die zidane uit heeft hij jouw wat gedaan ofzo flikker hij werd tog zelf ook uitgescholede kk :@
lekker hoor
Iemand die dit nooit doet en opeens wel heeft een reden dat hij zo door het lint gaat. De Italiaanse speler is in het verleden al eens aangehouden omdat hij een speler bij het verlaten van het veld een kaak heeft gebroken. Zinadine zomaar uitschelden zegt het één of het ander over je. Je bent een Italiaan of je hebt een gebrek aan E.Q en I.Q.
ZIDAN DE BEST!!!! ahaHA MOOIE STOOT!
Geweldige voetballer!! Jammer als ie gaat stoppen met voetballen.De kopstoot is uitgelokt,maar om zo te reageren is ook niet de juiste manier.(had t buiten t oog van de camara gedaan). Zonde dat Italie heeft gewonnen.Kost mij een hoop geld. Groeten.
Jongens hij miste gewoon de bal!
Zizou heeft al alles gewonnen wat er te winnen valt en met name op wereldklasse, met andere woorden 2006 heeft hij niet nodig om zijn naam waar te maken, Zizou staat voor klasse, en die kopstoot dat maakt het nog extravaganza, Haha. Niet haten he.
onsportievelingen moeten niet mee doen. zeker niet als je jezelf niet kunt beheersen . Ik vind dat hij geen goude bal moest krijgen.
Dit heeft niets met voetbal te maken ze zouden hem de rest van zijn leven moeten schorsen en niet om dat hij zidane heet het allemaal maar laten rusten ik vind dat hij hier voor gewoon gestraft moet worden
jonge stop met lullen ....jullie zijn vette k@t kinderen als jullie niks terug hadden gedaan ...ik zou na de wedstrijd op hem af zijn gerent maar die italiaan had een kopstoot op zijn kop verdiend in plaats van op zijn borst :@
SSSSuperrrrr zielige actie van zidane!!!!! (ondanks dat het een super voetballer is) en ja god straft meteen hè... hahahah ITALIE ITALIE NR1 OFF THE WORLD...!!!!!!!!!!!! Adieu france en onze zidane met zn laatste kunstje ;)
Elmer, Heb het genoegen gehad om in 2000 met de Noren en de Fransen te mogen werken voor de UEFA.Als ik Zidane een beetje goed in schat,heeft die Italiaan best wel wat gezegd.Zoiets moet je nooit doen als er iets op het spel staat.Dan reageerd iemand altijd wel gefrustreerd. Had de kopstoot eerder verwacht van Bartes(de keeper). Maar goed,jammer dat ze geen wereld kampioen zijn geworden. Groeten
Als het goed is onthult Zidane vanavond wat Mazzerati nu eigenlijk tegen hem gezegd heeft... ben benieuwd!
Zidane had em idd op zu'n neus moeten beuken.. maarja zo heefd ie het ook wel netjes opgelost..:D maar italie heefd allemaal van die gladjakers erin en van die jankers dat toneel shit..BAH!! (Net zo als Portugal) ik vind dat dat harder bestraft moet worden als een echte ouderwetse beuk met je kop..:P
Frankrijk 2 - 1 Italie goals Zidane penalti en HELE goei KOPSTOOT Zidane is de best
Zidane heeft het RECHT om zoiets te doen! en zeker als em uitgescholden wordt! you don't fuck with the best!
hahaha hij zal het niet somaar doen vond het wel netjes
dat is facking teregt je weet niet wat die k@t kerel (italiaan) gezegt heeft mischien wel fack joure moter ofzo het is gewoon goed
Mocht het waar zijn dat zijn moeder, zus of wie dan ook flink belachelijk is gemaakt, dan is zijn reactie redelijk terecht. Bedenk eens bij jezelf hoe het is als iemand van je familie belachelijk wordt gemaakt. Je zult niet keihard gaan lachen... Mocht het niks bijzonders zijn geweest, dan is het jammer dat dit moest gebeuren en jammer voor Zidane zelf dat hij zijn carrière zo laat eindigen. Volgens mij was het leuker geweest om op een andere manier afscheid te nemen van je fans. Toch???
waarom zidane een verliezer??ik vind materazzi een verliezer, als je dat gaat zeggen!!...ze hadden nog niet eens verloren...en als iemand dat over mijn zus had gezegt ...deed ik ook zoiets..van mij heeft frankrijk gewoon gewonnen
Als groot voetballer met een gigantisch inkomen, had hij dit nooit mogen doen. Een vreselijk slecht voorbeeld voor alle kijkers en toeschouwer. Ik vind het nog enger, dat er al zoveel reacties zijn, die het voorval normaal vinden. Het klopt wel dat dit voorval meer aandacht krijgt dan de uiteindelijke winnaars van het toernooi. Zo zie je maar weer, maakt niet uit hoe je in het nieuws komt, als je maar in het nieuws komt.
klasse actie ik mag zidane wel en vooral goed voor materatzie ik had het italie niet gegunt dus goed van zidane dat hij de aandacht vestigd!!!!!!!!!!
Het was heel erg onsportief wat hij deed met die kopstoot, maar toen was de wedstrijd nog niet beslist. Iedereen weet wel dat hij een geweldige speler is die een goed potje voetbal kan neerzetten.
De waarheid komt nog wel een keer boven tafel maar er zal wel iets gezegd zijn van je moeder is een ........ en als dat zo zou zijn en ik was zidane dan had ik die andere ook ff flink tegen zijn kop aangeramd en dan maar uit het veld. En kom er niet mee aan van zidane had kalm moeten blijven. Als je voetbalt moet je voetballen en niet op een andere manier je tegenstander er onder uit halen. Zo dat is er uit.
ZIDANE DE BESTE OOIT !!!!!! Maar het was wel verkeerd, ook al heeft materazzi je beledigd moet je dat niet op zo'n manier oplossen maar je blijft mijn VOETBALLER !!
Ik ben het helemaal met Anno eens k had denk ik hetzelfde gedaan als hij ECHT iets kwetsends heeft gezegd!!! het is alleen niet goed te praten het mag nooit mer ik kan het me HEEL goed voorstellen!!!! en idd k wil ALLE details wel een horen of zien!!! pas dan vind ik dat je echt kan oordelen!! sOoOwww kort maar KRACHTIG :P:P Greetz,,,
het was onsportief van beide kanten, die matarazzi was erg vuil bezig, een echte viezerik.........om zo zidane uit zijn tent te lokken, en zidane heeft daar jammergenoeg op gereageert, maar goed italie heeft jammergenoeg gewonnen,terwijl ze niet een het beste team op het wk waren :(
Ach, iedereen gaat wel 'ns over de scheef, het is en blijft niet goed te praten en helemaal niet naar mijn zoon, die vindt het nog steeds een prachtige voetballer, maar ja heeft wel eens bepaalde trekjes( hersenkortsluiting). Probeer deze site eens, want die link is echt gaaf. http://www.gazzetta.it/openxlink.shtml?http://widelec.org/zidane.html Het blijft een spelletje.
Toch prettig dat de kopstoot van Zidane resulteert in een voor mij wel interessante url om logtrends te bekijken. Verder maak ik geen woorden vuil aan deze man, die overigens tijdens het afgelopen WK, net zoals Brazilië, chronisch is overschat.
@ Blogger: BlogPulse is idd een erg leuke tool, ????n van de bookmarks van de internetredactie van Computer Idee
de franse kunne ni spele!!! italie 24 maal op rij gewonne zonder nederlaag italiaaaa campioneeee del mondoo
Ik vind het volledig terecht!!! Die fransen hadden moeten winnen! Vive zidane!!! en mischien zei die italiaan wel iets heel ergs ofzo:S Dus ik vind het NET GOED:D
ik geef ziidane grOot gelijk,Je moet gewoon niet over iemands mOeder pratn..ik had t t zelfde gedaan maarja..ITALIEE!:D
viva la France!!! ma deze x niet.. ghe ghe terecht dat ze hebben verloren!!! en dan Zidane's onsportiviteit!! ze zouden verboden moeten worden ghe ghe
Haha...terecht!!!!!! Zidane ole ole ole Zeker geen schandaal voor Frankrijk!!! Jammer dat zijn carriere bijna stopt!! Terechte winnaar van de gouden bal!
botte kop woensdag 12 juli 2006 (17:42) als het mijn laatste wedstrijd was en iemand trekt tegen mij een grote bek los, of het nou over mn moeder, mn zus of over de smurfen gaat, ik had hem die kopstoot op zn neus geplant! ik reken die kopstoot van zidane als een doelpunt... Ata woensdag 12 juli 2006 (17:40) Trieste afgang van een van de beste voetballers ooit. Wat kan je zeggen om iemand zo uit zijn tent te lokken? Laten we oordelen als we meer weten over wat er gezegd is................. hier ben ik het allebei meej eens, ik vind dat Zidane een vette uitstraling heeft, het is echt pf... wat een voetballer, hij kan er wat van en ik reken die Kopstoot ZEKER als doelpunt al was het maar een doelPUNT om er een PUNT achter te zetten... waarschijnlijk oordelen veel mensen hier veel te snel... hij is zeker GEEN kutvent!!!! en hadden de meestu het zelfde gedaan, want niemand weet nog precies wat er is gezegd...!!!! xx jenita
Zo wordt het voetbal toch veel leuker, leve de kopstoot.
hahahah ik vind het louw wat hij deed brengt de voetballerij een beetje in evenwicht wat er in de voetballerij ken gebeuren is dit een voorbeeld van zelfs een van de beste voetballers doen dit is toch kick hahaha groetjes gilla
Ik kan me de jaloezie van de nederlanders totaal begrijpen na de vieze nasmaak van de 1-3 in amsterdam maar zidane toch leuk dat zo`n vol gevreten prof het niet kan winnen tegen materazzi die 4jaar geleden nog in de modder voetbalde e chi non salta e un francese
Hahaha,, lekker gedaan Italie. Italie was zeker veel beter dan Frankrijk,, dus ze hebben Oprecht gewOnnen. En die Zidane ken gewoOn niet tegen zijn verlies... Sukkel Maar ik vind gewoOn dat Zidane mOet zeggen wat er tegen hem was gezegt en dan gewoOn verder praten over Italie =D Veel beter idee
Tijdens elke wedstrijd wordt er wel iets gezegd,maar niet overal worden er kopstoten uitgedeeld. ALs hij verbitterd was door het verlies,moest hij het maar anders uiten,ook al zei Matterazzi iets beledigend. Italianen kennende beledigen ze niemand hun moeder daar dit heilig is. Zidane is een goed voetballer, maar verdient een straf zoals Totti het gehad heeft. Zidane heeft 1 geluk, hij stopt met voetballen en kan dus niet meer geschorst worden. Forza Italia, want wij waren over heel het toernooi de betere
VIVA ZIDANE AND FCK ITALY
hhaha'; lekker voor hem zidane is gewoon de beste en ik zou hem ook nog bloedneus geven hahha dat was echt goed van zidane
die was gewoon te lauw maar i k had hem over het veld geslagen en het was zijn verdiende loon hij doet het zelf ook k.t italie
dadelijk om 8 uur!!! WORD HET BEKEND GMAAKT!!! ik snap hem niet....Materazzi is ut niet schuld!!! maar zidane geeft de kopstoot :S:S:S Een misselijke vent!:@ Triest afscheids:O
mega vete kopstoot ik had het niet beter kunnen doen
hij kan gewoon niet voetballen die vent dat is een punt van zwakheid maar het was zijn laatste wedstrijd gelukkig hou je mond onno als je tege italie bent ga je maar een andere site zoeken grrr
fack zidane ze ma ze pa de rest van ze fam. dr ook by. italiONnnnn KAMPIOENNN AUWE !
die franse eikels wie denken ze wel dat ze zijn bah. ze kunnen niet tegen hun verlies klojos die ze zijn.
super goed gedaan zidane je had hemm een schop in ze smoel er bij moete geven zidane is the best alleen dit was super je had hem harder moeten slaan
Als Zidane een slechte verliezer was hadden we al lang gemerkt. Zidane ik Gewond een winnar. Italie heeft de bekker, hij is de man van het WK. Vive Zizzzou. et les Blak-Blanc-beurs
Zindane e un cr*tino!!!!!
ach die italieaanen wat een k@t land zidane geef groot gelijk van mijn mochten ze dood valen die italiaanen pe i k ben zelf 1 8 frans dus
hallo al zou iemand tegen mij zeggen je zus is een hoer zou ik heb helmaal in elkaar tuffen
nooit gedacht toch heeft gekrijgen . Zidane is een meester in footbal. heb je de brazilaanen zien hoe hem begroeten . dat is een sprtieve elf tal . als ik denk dat ik ga winnen dan moet ik nooit raars ga doen tegen vermoedelijk verliezer. de game begon met geen Rasisme ? ? ? fear play ??? ik heb niets van gezien . sorry dag en tot 2010. zuid africa.
ZizOu Voor Altyd hij heeft GwN BalLe Hij Is De MaN VN 'T WK........
Laten we maar eerst even rustig afwachten wat we vanavond te horen krijgen. Het plaatje vond ik schokkerend in eerste instantie.... Waarschijnlijk ligt hier een heel verhaal aan ten grondslag.
hard voor die [------] materazzi die hele bek van hem staat me niet aan en zindane is een zeer profesionele speler die dat echt niet zomaar doet en het is terecht het moet ook een spelletje blijven en niet elkaar uit maken van alles viva la Zindane zizuuuuuu
Zidane was/is me favo speler..Laatste wedstrijd..Matarrazi of hoe je de naam van die [------] schrijft hij moet gwn zen bek houwe ik had hem ene headie op zen neus geplant is tog netje dat die het op zen borst doet..Maarja een ding laat die matarrazi maar leiden niet helpen gwn laten leiden..
feit blijft dat het een klasse sportman is maar ook Zidane is een mens van vlees en bloed, natuurlijk moest hij erboven blijven staan, wat er ook gezegd is, toppertje, ook ik had waarschijnlijk de kopstoot gegeven. het is een smet op het wk van italie, de aandacht ging toch uit naar zidane die nota bene de gouden bal kreeg. Vive Zidane!!!
Voor iedereen die hier een reactie heeft geplaatst. Wacht eerst met iemand oordelen zolang je de waarheid niet kent. Voor degene die Zidane negatief beoordeelt, kijk eerst naar jezelf man! Shiiiiiiiitttt
Materazzi is een van de beste verdedigers van Europa die het neerschoppen en slaan tot een kunst heeft verheven. Bekijk onderstaande film : http://www.youtube.com/watch?v=EpG4AHlZrL4&search=materazzi
als rapporteur zeg ik dat het niet goed was maar die italiaan had ook rood mogen hebben wat deze heeft gezegt ,het heeft wel diep de ziel getroffen van zidan anders kan het niet
F@ck Italia en Matterazzi, Zidane moest Matterazzi kapot slaan, vieze speler dat hij is baaaah bah, gewoon tegenstanders proberen te irriteren en kwetsen als hij merkt dat hij ze niet tegen kan houden, dat is toch ook geen voetbal
Zidane is een geweldige voetballer en een integer persoon. Ik blijf zijn fan. Dankzij Zidane is Frankrijk zo ver gekomen. Hopelijk komt hij nu toe aan een rustiger leven. Ik gun hem dat van harte.
zie zo 't is gedaan met de me . voor dat ik Duitsland verlaat neem ik nog een echte schnapps , een lekkere kopstoot. zielig ventje. nou gaat die nog op het bordes in parijs handje schudden voor De Gaulle (goal)
F@ck Italia en Matterazzi, Zidane moest Matterazzi kapot slaan, vieze speler dat hij is baaaah bah, gewoon tegenstanders proberen te irriteren en kwetsen als hij merkt dat hij ze niet tegen kan houden, dat is toch ook geen voetbal
Respect voor Zidane, je bent tenminste opgekomen voor jezelf. Je behoort tot de legendes van de voetbal geschiedenis. F@ck Materazzi, hij is een stakker en deed zelfs nog ergere dingen in andere wedstrijden waar men niks van afweet omdat ze te stom zijn om erachterna te gaan.
Ik Vind Zijn reactie totaal logisch..!! Ik Bedoel maar als je zijn Moeder Hebt uitgescholden .. Zijn Moeder die 9 maanden Hem Heeft gedragen en Nog jaren Voor hem heeft verzorgd.. En door de Moeder Heeft hij zo een cariere.. Nouw Logisch dat Hij die [------] Italiaan een zizoe-Kopstoot Geeft.. Dan Weet je dat Ze Moeder Nog altijd veel en veel belangrijker is dan die fucking Beker !! Nogmaals ... Respect
Mooie kopstoot Gwn respect hebben!! Hij heeft het goed gedaan je weet maar nooit die [------] zat missgien ook uitt te sgelden over zijn moeder ofzo;) ik heb gwn kk respect voor hem:)(K)
Italiaanse liplezers hebben gezien dat Matarazzi dingen tegen Zidane zei die totaal niet konden, zo werd er gezegd dat hij een vieze terrorist is en dat zn zus een hoer is..
nOu jaa...je weet nOoiit wat diee Italiaan heeft gezegd! maar diee reaCtiee van hem vOnd ik té!! wel jammer vOor hem...een rOoiiee kaart op zn laatste wedstrijd!! TRIEST!
k had teruggescholden;)
De hele wereld weet het gewoon de waarheid dat zizu is de beste voetballer alle tijden. u negative reactie tegen de legend veranderd niks. de mafias heeft gewonnen ok maar ja is ook met geluk.dus alles wat gebeurd heeft altijd een reden .volgens de reactie (kop) van zizu kan iederen zien dat hij niet kon tegen wat de maffia heeft gezegt, eerste met elkaar praten en daarna liep zizu weg , onderweg hoort hij wat erg gezegt door de maffia die kan zijn mond niet dicht houden, nou kom op jongens in dit situatie wat next......dishshshsssssss
Materazzi had zeker gevloekt, dan is dat reactie op zijn plaats. Italianen moeten niet gedragen als barbaren!
ik zeg in het engels zeidane is insane, hij ging een beetje te ver. maar ik sta aan zijn kant.
de enige hier wie de man is is zidane.. hij liep al 2 keer weg van die k@t italiaan. moet ie maar niet achter zijn kont aan lopen.
ITALIA CAMPIONI DEL MONDO woensdag 12 juli 2006 (18:06) Ik kan me de jaloezie van de nederlanders totaal begrijpen na de vieze nasmaak van de 1-3 in amsterdam maar zidane toch leuk dat zo`n vol gevreten prof het niet kan winnen tegen materazzi die 4jaar geleden nog in de modder voetbalde e chi non salta e un francese Wie praat hier over nederland?? We moeten niet vergeten dat Italie de fraude land is...en dat ze zeiden dat er een 4e official bij aan te pas moest komen. Volgens de FiFa hebben ze geen belden erbij gebruikt...nou, ik weet het nog niet..het is tenslotte Italie:o
Zidane is the bom..
frankrijk had moeten winne ni die italie heeft ni vedient gewonen !!! frankrijk moest me den beker naar huis gaan en het is jamer da zidan zo in mineur zijn prachtige carriere heeft moeten afsluiten ma de italiaan hebben heel maal ni eerlijk gespeelt de best waren almaal van het veld zo kunne ze winne ja ma anders ni zenne !!! en zidan zal altijd een van de beste spelers blijven !!!
Hey, als het egt over zijn moeder ging zou ik het zelfde gedaan hebben hoor .Of het nou op het veld of niet is. ik zou dat egt niet pikken :S maarja niemand weet zeker wat die italiaan heeft gezegt.. x
haha die fransen zijn net als die nederlanders ze kunnen niet tegen hun verlies. allemaal terechte jaloesie: italie heeft alles: lekkerste spelers, mooiste vrouwen, lekker weer, beste verdediging, en we zijn goed in alle sporten..zal ook zeggen dat frankrijk had moeten winnen als ik jullie was..maar ondertussen wel uit eten naar de italiaan, op vakantie naar het gardameer..hahhaha zielige mensen
VIVA LAAAAAAAAAAAAA ZIDANEEEEEEEEEEEEEEE !! LEKKER LEKKER VOOR DIE MANNNETJE DIE DE KOPSTOOOT KREEG
Het is een mooie publiciteitsstunt. Zo wordt er nog jaren over hem gesproken, maar het blijft onsportief wat er ook gezegd is.
net goed voor die stomme italianen!
Wat nou als iemand jou moeder of zus beledigd? de italianen zouden i.i.g het uitjanken bij scheids. italianos got no nuts!!
Italie is pas onsportief. hele tijd achter 1 speler aanlopen. LOSSERSS.. ze kunnen er niet tegen dat zidane zo goed is. Vandaar dat ze hem gingen uitdagen.
ITALIA; GEWELDIG! Zidane is niet helemaal goed hahahahah * FORZA ITALIA * en nee ik ben geen italiaan, Italie doet gewoon!
Viva zizou!! meester int voetbal,en heeft tenminste balle aan zen lijf!!!! Zidane doet zoiets ni zomaar. Diene matterazi moet ma is lere zwijge,gans de italiaanse ploeg wil trouwens ni eens da die meespeelt in de nationale ploeg,dit zegt veel over de speler! Al die blijtsmoele die kritiek ebbe, Hebbe die ooit al op zo'n wedstrijd gestaan, en dan nog op een hoog niveau voetbal???? Ik kan je verzekeren, het gaat er hard aan toe en de zenuwe spele een enorme rol!!! Ik eb der ook al ene op zen gezicht geslage voor uitschelde!!! Maar op een niveau als de wereldbeker, Zizou gwn RESPECT!!!!
oke het is onsportief om sjow iets te doen maar om sjow je cariere af te sluiten da is ook beetje lomp!!had um dan na de wedstrijd buite gepakt!!
Matarazzi heeft waarschijnlijk gezegt: terrorist omdat hij uit Algarije komt.. of hij heeft gezegt je zus is hoer zoiets..en toen gaf zidane een kopstoot ..
Mensen jullie kunne wel gaan klagen over hem, maar als iemand had gezegd dat je zus een hoer was dan had ik minimaal dat gedaan ik vind het goed van hem. Zo laat hij zien dat hij toch om zijn familie geeft en dat hij zulke dingen niet pikt. Kijk is goed naar al die wedstrijden er zijn duizende elleboogjes, knietjes en nog meer van die overtredingen maar omdat het in een actie gebeurt valt het minder op. DUS HET SLAAT NERGENS OP ZIDANE DEED GEWOON ZELFDE ALS ZOVEEL HEBBEN GEDAAN ALLEEN HIJ ZAT NIET IN EEN ACTIE DE ANDERE WEL.
IK HOU VAN ZIZOU FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ik denk dat hij het beter niet had kunnen doen. Hij is een wereld speler en denk dat hij toch genoeg ervaring heeft om te zegge ik zie jou wel na de wedstrijd. aan de andere kant hij is ook maar een mens en het is een menselijke reactie. ik vind dat dit niks met sportiviteit te maken heeft. schelden en trekken duwen is ook onsportief
Oi Ik geef zidane groot gelijk. Als ie mij zou beledigen zou ik hem ook max voor zijn haren pompen. Ik vind dat die spaggeti etende taaiaap er nog goed van afkomt zo! Zidane, goede zaak!
leve ZZ-top maar volgende keer op ze kop
WHOOOO lekker kopstoot..... Hij nakt gewoon mijn idee.. vieze na aper dat hij is... Ik denk dat k beter beste speler van het toernooi kon worden het gaat niet om waarom hij het gedaan heeft. zulke dingen moet je gewoon doen zo maak je het voetbal weer leuk KOPSTERK die zizou
wat de reden ook mag zijn geweest... zidane is een prof voetballer die meer betaald krijgt voor een wedstrijd dan wij voor een jaar werken... niemand heeft het recht zo een streek uit te halen laat staan een duur betaalde prof die ook nog eens zijn afscheidwedstrijd speelt het mag gewoon niet gebeuren, en twee keer rood had ook nog op zijn plaats geweest
eey man ik vind het niet perfect wat hij heeft gedaan, maar hij heeft ZEKER EEN GOEDE REDEN DAARVOOR, IK STA ACHTER ZIDANE MAN JIJ BENT DE BESTE...HADI KOCUM GORUM SENIII WHAHAHAHAH
heel erg goed van zidane ik zou het ook doen toppie
ZIZOU iS GEWOONN DE BAMBBBB!!!!! HIJ HEEFT HET GOED GEDAAN DOOR DAT TE DOEN, DAT WAS EIGENLIJK NOG TE WEINIG.. iK HOU VAN DIE MAN, TOPSSPELER EN HIJ BLIJFT ZWAARR GEEN GESCHIEDENIS ( NOG NIET DAN:D) MAAR GOEDD, VIVA LA FRANCEEE ZIZOU ZIZOU ZIZOU !!!!!!!!!!!!!!!! I LOVE YOU MANNNNNN
ja maar mensen zaten in het publiek en die waren doof maar die konden wel liplezen en die zijden dat die vent had gesegt dat zn zus een hoer was na dat was teminste op de radio maar togh jammer dat het zo is geeindigt voor hem
Het mag dan hartstikke onsportief zijn, maar ik zou wel eens graag willen weten, wat eraan vooraf is gegaan...die vieze, glibberige italiaanse ventjes moet ik nou écht niet nodig....Zizou, je blijft super!!!!!
Italië stinkt een beetje ! Zidane et da goe gedaan ...
f*ck the italianen! zizou rules! =) zidane is gewoon de beste en iedereen die zegt dat het een k*tvent is heeft ongelijk =/ voor mij heeft Frankrijk gewonnen, ze waren gewoon beter =)
Caro marco jij en de 22 andere landgenoten zijn gewoon de fucking beste ter wereld en die fucking ouwe sukkels mogen gewoon lekker naar hun shit land terug met de troostprijs en wij zijn gewoon de beste voor 4 keer geen europees land kan dat nog meer zeggen
Goed zo Zidane, na zo'n nippeltwist en opmerking zou ik het ook doen, maar mischien volgende keer gewoon in een duel zijn benen breken of zo!!, of gewoon wachten tot na de strafschoppen. met een beetje geluk win je die en kan je hem gewoon je shirtje geven, nadat je je reet ermee hebt afgeveegd ha ha
zizou is een watje cannavaro en matterazi hot,
hij had het niet beter voor zichzelf kunnen verneuken :)!!!! Echt mooi
zidane had die ita K.O moeten stoten hahahahaha gewoon van de wereld.
Je moet eens weten wat er allemaal gezegd wordt tijdens belangrijke wedstrijden. Toen ik in de jeugd speelde, speelden we landelijk en werden de meest verschikkelijke dingen gezegd. Kan me dus voorstellen dat je eens doorslaat. Natuurlijk is het onvriendelijk, maar niet altijd onbegrijpelijk.
wtf ga niet zeiken man . ookal is het zielig man en ookal kan ie niet tegen zijn verlies kom op geef toe DIE KOPSTOOT DEED MAN ! (H)(H)
naaaaaaaaaaaaaah heeft zich niet mis gedraagen echt nie . dag
Hoe kan de reactie nou te maken hebben met een slechte verliezer????? tijdens de kopstoot speelde frankrik veel beter en hadden ze nog dik gewonnnen.
Iedereen die het voetbal volgt weet wat voor een bandito Materazzi op het veld is. De reactie van Zidane is niet goed maar wel begrijpelijk.
ITALIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
ITALIA ITALIA ITALIA ITALIA ITALIA ITALIA woensdag 12 juli 2006 (18:44) Caro marco jij en de 22 andere landgenoten zijn gewoon de fucking beste ter wereld en die fucking ouwe sukkels mogen gewoon lekker naar hun shit land terug met de troostprijs en wij zijn gewoon de beste voor 4 keer geen europees land kan dat nog meer zeggen haha..lollig...welke Europeese landen kunnen nog meer zeggen dat ze aan fraude doen??;)
Ik was voor Italie en ben blij dat ze gewonnen hebben De kopstoot van Zidane vond ik mooi !! en verdiend! net een stier die in een keer iemand neerslaat haha Zidane op jou kunnen we niet boos worden want je bent een wereldvoetballer en zelfs de italianen vinden dat! xx
ik denk dat zidane wel flink beledigd is. op je laatste wedstrijd, en een finale, weet je dat het rood is, dus zal matzeratti wel flink hebben gescholden
Jammer hij had die k@t italiaan dood moeten schoppen!!
Eh Ton die link van jouw is echt kk vet!!! ik had die gast echt gehoekt als hij mij zat te treiteren! je moet voetballen niet praten.
douce france douce zidane. wereldkampioen (italië) worden met strafschoppen is die titel niet waard. het voetbalspel dat zindane en zijn manschappen over de gehele WK hebben laten zien was is nog steeds trés trés beau. chapeau!!
tis gekend van de italianen da ze vuil spelen =( tzijn gewoon lafaards zo een reactie uitlokken bij de beste speler allertijden tis low =( (H)
Hej mensuh, kwil ni feel segge ma de mense die segge: jaa mietje, k@tvent ditdat...BEK HOUE, actie van zidane was prachtig! Hij is juist niet zoals die andere spelers, hun zouden gewoon verder lopen als iemand hun zou uitschelden, maar zidane heeft er gewoon sgijt aan, ook al was het zijn laatste wedstrijd en ook al was het de finale.... Hij laat zich door niemand uischelden en dat is gewoon zwaarVET! De mense die nog nie wete wat hij zei...Die rotitaliaan zei iets in de richting van: kutterrorist, en omdat zidane uit algerije komt en niet uit frankrijk zoals sommige niet weten, komt dat erg hard aan en daar kun je gewoon niet mee weglopen en doen alsof er niks aan de hand is..... kortom...: RESPECT 4 ZINEDINE ZIDANE!!! Ik denk dat ik met dit bericht voor velen spreek.
oke het is nie goed te praten maar hij zei wat over zijn zus dus ik had het zelfe gedaan zizou is the best
frankrijk is geen ploeg man voetballe kunnen ze niet als ze goed waren hadden ze van italie gewonnen als ik italie was geweest had ik die [------] ziedaan kapot gemaakt italia is the best
hij heeft denk beetje last van ADHD ofsow egt dom dat je soow iets doet skkr als het je laatste wedstrijd is en vin het egt dom dat ie als speler van het toernooi is gekoze als je so iets doet
Zidane goed gedaan jonge dit was maar een kopstoot als ik t was zou ik met mijn volle hand zijn hart pakken aan t publiek latten zien, ben trots op je.
HALLOW die stome k@t italiejaan die draaide aan die tepel van zidane.. moe je maar goed kijke.. ook lekker dom dat daar weer niet naar gekeke word oke het is dom datie zoiets doet als het ze aller laatste wedstrijd is.. en gewoon een jammer eind van ze voetbals cariere doetie wel zelf maarja.. kwas wel voor italie maar die materazzi is gewoon een stom k@t ventje.. dus dat mijn ding adioes
Mattarazi had gewoon moeten wachten tot na de wedstrijd om van shirtje te wisselen... Hij wilde het shirtje gelijk, direct hebben. Dat werd Zidane teveel en toen.... de rest heeft u gezien.
Als het eerst begint door vastgehouden te worden tijdens een strafschop, daarna wegloop en 2x krijgt te horen dat je zus een hoer is..begrijp ik zijn reactie volkomen. Onsportief of kinderachtig?? NEE absoluut niet, dit is een menselijke reactie. Het is jammer dat het zo gelopen is... misschien wel een spel om uit te lokken van de Italianen. En Zidane is absoluut geen mietje.. Frankrijk is altijd erg trots op hem geweest, kinderen die net gingen voetballen kregen van huis mee dat ze net zo kalm en beheerst als Zidane moesten zijn.. jammer dat het zo is afgelopen. Maar Zidane zal altijd een topper blijven!!!
aleen door die kopstoot was ik op het laatst voor frankrijk lijpe shit
Het is absoluut niet begrijpelijk of terecht dat zidane een kopstoot gaf, en sterker nog; dat weet hij zelf ook. Op het voetbalveld wordt er altijd heen en weer gescholden, voetballers worden geleerd daar niet op in te gaan. Ik denk dat zinedine zidane tijdens zijn laatste wedstrijd de situatie aan heeft gegrepen om een statement te maken, zijn afscheid is door het voorval in elk geval veel spraakmakender en sensationeler! Zoals men zegt wordt er meer over gesproken dan over de wereld kampioen Italië! Nee, niet in de eerste plaats een agressive zet, juist een slimme zet van zidane. En hij hoeft zich eigenlijk ook verder bij niemand te verantwoorden, want hij is toch met pensioen!
FF VOOR DE MENSEN DIE HET LEKKER VINDEN VOOR ZIDANE..LAAT ME JULLIE HATERSS(ITLIANE DUS) FF IETS DUIDELIJK MAKEN..JULLIE HEBBEN MESCHIEN DAN WEL DE WK GEWONNEN MAAR KIJK NOU EENSS ALLE AAND8T GAAT NAAR DE MEESTER OF TEWIJL DE KONING..LASTIG VOOR JULLIE HOOR!! EN NOG EEN DING VANAVOND ZAL BEKEND WORDEN WAT DIE matterazi HEEFT GEZEGT EN IK WEET ZEKER DAT DE FIFA HEM DAT NIET MET DANK ZOU AF NEMEN..OJAAH FRANKRIJK WAS VETT BETER!!! DAN DIE LANGGE LELIJKE SPAGITTIES BAHHH!!! VIVAAA VIVAAA ZIZOU EN HEEL ZIJN KAMPP!!!
haha f@ck italié zeer jammer dat hun kampioen zijn geworden ze hadden tegen australlie er uit moeten liggen maarja italie is een en al bedrog. zizou is gewoon de beste speler van zijn generatie. en die kopstoot terecht die matterazzi is gewoon een viespeuk, zeker dat hij iets verkeerds heeft gezegt want zizou zou zo z`n carriere niet beéindigen. laats
viva la italie zidane + suse a merde puti viva la italie merde france avec zidane
zalllllllig gewoon
Ik vind het goed van zidane heeft gedaan ik had zelf wel die gast op sn ballen geslagen ik ben een algerijn en zidane ook de koning uit algerije schreef een brief naar Zidane en stond erop je bent een echte Algerijn je laatste wedstrijd met trots een rooie kaart ik ben trots op je EN DIT K@T ITAALLIEE haat ik zo verwende nesten die rome ze denken dat ze alles zijn maar ik kom voor hun dan zijn ze niet blij
ook hier zitten weer trieste reacties bij, het boeit niet wat er gezegt is geworden zidane is een sportman en er worden genoeg dingen gezegt tijdens een wedstrijd. zidane heeft zich gewoon als een mietje gedragen. hij heeft laten zien dat hij snel over de rooie gaat. zidane ga maar lekker naar de MLS League ofzo. weg uit europa jouw periode is allang gedaan
Goed zo Italie Zidane ook Goed
der was al meer geruzie geweest tusse die 2 en toen zij die ander tege Zidane dat zijn zus een hoer was vandaar.. dat had ik ook gedaan
Met zulke uitlatingen zou ik em twee kopstoten verkopen en een schop na. Die pizza vreters moet altijd op een smerige manier winnen. Wie is er nou niet sportief. Zidane klasse man.
Fck jullie aaaaallemaaaalll.. allemaal italie haterss voor niks.. geen verstand.. kkzwemmels weten niks.. als je torris niet kan handelen geef je toch geen kopstoot [------]maar geen kopstoot.. toch is italie verdiend wereldkampioen!.. ITALIA!!!!!
Raar dat hij dat doet, maar die rood is terecht. Ja toch? Jammer dat hij zo stopt.
Ik wil niet heel l*llig zijn, maar Zidane gaf niks voor niks een kopstoot er was op tv een keer te lezen dat die italiaan die een kopstoot kreeg iets doms zei en zo een kopstoot kreeg!! Domme Italianen!
diie iitaliaan mOest ook niie seuren Over zijn zuSs.. hij heeft haar voOr HOER uitGmaakt., dan zOu iiCk ook wel boOs worden hoOr! Ziidane = tha BEST!! &_nd MesSii!
die actie was wel lijp man maar had teminste gewacht tot het einde van de wedstijd had je geen rood gehad
heej! natuurlijk is t een rot einde voor hem, maar je weet nooit waarom, duzzz, er komt vandaaag toch iets van op tv? hij had r vast wel n reden voor....
Je weet nooit wat die Italiaan heeft gezegd, dus ik kan me er iets bij voorstellen...
zidane heeft goed gedaan hij is moslim hij had over moslim daarom gaf hij kopstoot aan die italiaan GOED ZO ja moslim is de beste zidane ook moslim
zeer lage aktie ongeacht wat er gezegd is vindt het raar dat ze hem dan nog speler van het toernooi maken.maar zo zie je maar dat veel grote voetballers ook negatieve kanten kunnen hebben.
Jammer dat het zo moest eindige voor hem. Maar dit had ik nooit van hem verwacht het blijft HEEEEL!! onsportief.
FCK ZIDANE.. als ik materazzi was zal ik em op het veld nog [------]hebben.. jullie hebbe geen verstand.. zidane is [------]alleen in ze laatste wedstrijd durft ie opeens kopstoot te geven omdat ie opgefokt is omdat het finale is en shit.. tfoee.. fck hem.. en beste voetballer van toernooi is niet zidane maar Pirlo!!
Sorry hoor, maar Zidane is een van de beste spelers ooit, en hij zal echt wel een reden hebben gehad zomaar een kopstoot te geven. Het was zijn laatste wedstrijd, ik weet zeker dat hij die ook liever anders had zien eindigen.. Voor degenen die het zielig, kinderachtig, niet tegen zn verlies kunnen, enz vinden...mag je vinden, maar het zegt misschien meer over jullie als jullie zo snel kunnen oordelen over iets waar geen details over bekend zijn... Dat is pas kinderachtig.. Zidane is een goede speler, een sportieve speler ( uiteraard is voetbal nou eenmaal niet een van de meest sportieve sporten dus echt sportieve spelers bestaan niet..), en een sociale speler.. Dus ik kan niet geloven dat hij zomaar uit het niet tegen zn verlies kunnen een kopstoot uitdeelt..
jammer dat ie zich niet nog ff kon inhouden..maar altijd een genot geweest om naar die man te kijken (als ie aan de bal was dan he). Dankzij hem toch geen saaie finale!!
Voetbal is emotie, het is niet netjes van Zidane. Maar als het over zijn moeder, zus, dus een reactie in de persoonlijk sfeer, was van de Italiaan. Dan heeft Zidane goed gedaan!!! Wat mij betreft mag de FIFA hem nog een gouden bal geven :-)
het is zeker geen kut vent.. als je zulke dingen zegt kan ik begrijpen dat je kwaad word ..oke hij had materazzi geen kopstoot moeten geven maar al was ik t geweest had ik hem cker een schop verkocht..
frankrijk heeft niet eens verdient om in de finale te komen. team vol met bejaarden, die ouwe zidane is nog steeds een n00b en wie weet is misschien zijn zus een h0er. dus opkk met die opa.. italie (spanje en portugal eigelijk ook) is de enige die en beetje mooie voetbal heeft gespeeld in dit kk wk. morte alla franza, italia avante!! ITALIA!!!!!!!!!!
vind goed voor materatzi kl@te viool! moet ie maar niet over zidanes moeder hebben
Zoooo Frankrijk moest cker winnen! En ik ben trost op zidane! gelijk heeft hij! wie over mij moeder zou praten en mij een terrorist zou noemen zou ik ook een kopstoot geven maar dan op zijn fckin neus! gelijk n gebroken neus HOPPA!! En italie heeft trouwens onterecht gewonnen want die corner die de vieze italiaan nam was...was eigenljk uit dus telde eigenlijk niet! dus FCK ITALIE! DIE HEEFT DE BEKER NIET EENS VERDIENT! EN VIVA LA FRANCE!!! VIVA LE ZIZOU!!!!!!!
grappig toch, twas gewoon dom van hem om zo zijn carriere te eindigen maar ik vond het zeer amusant.
Forza :ZINEDINE ZIDANE KING OF FOOTBALL
maar wel dom van matarrazi hij zei : dat zijn moeder en zus hoeren zijn:@
ongelofelijk dat bijna alle reacties zo positief zijn over Zidane. Het is gewoon schandalig als iemand zo iets doet! Wat Zidane heeft gedaan was gewoon het stomste wat hij kon doen! Zeker om zo zijn cariére af te sluiten!
A hou jullie monden man zidane is gwn de beste voetbalspeler alletijden en dat blijft en fuck italie je zag gwn duidelijk de fanrkijk beter was
ZIDANE RULEZZZZZZ FCK ITALY!!!! ALS IK HEM WAS HAD IK DIE MATTERAZZI NAAR ZN MOER GESCHOPT!!
Matterazi is een schande van een voetbal hij heeeft zelf zn moeder een bloed neus gegeffe maar het is een schande dat hij een voetballer is ECHT BAH BAH BAH IK BEN EEN ALGGERIJN EN ZIDANE OOK I LOVE YOU ZIZOU EN DE MESNEN DIE ACHTER ZIDANE STAAT EN MIJ KOM OP DIE ITALIEANEN
nou sorry hoor ik vindt het erg onsportief om mazeratti zo een kopstoot te geven ondanks als er wat gezegd zou wezen over terrorist of over zijn moeder en zus. ik vindt het zwak van zidane, hij juist zou beter moeten weten ,is een groot voorbeeld voor vele kinderen
Hij had die m.... veel harder moeten aanpakken hij had hem nou eens goed moeten schoppen.
goed voor die k@t italiaan zidane goed gedaan
Blank Frankrijk schaamt zich maar Les Malhebriens (allochtonen) zijn trots dat hij zijn afkomst niet door het slijk laat halen. Tuurlijk is het jammer dat hij zich laat provoceren , anders hadden de Fransen zeker gewonnen. Zizou is gelukkig geen mietje en ik als blanke Nederlandse allochtoon in Frankrijk ben toch trots om hem. Hugo
er is tegen hem gezegd dat zijn Zus een hoer was,,!! Liplezers hebben dat geconcludeerd,,!! maar uit anderee bronnen is vernomen dat die anderee voetballer Zidane uitschold voor terrorist,,! welkee het nou werkelijk is, weet ik niet, maar volgens mij dat zijn zus uitgescholden werd voor hoer,,!!
ZIDANE IS EN BLIJF DE BESTE!!!!!!!!! GEVAARLIJKE KOPSTOOT..ENJHA DAT KRIJG JE DERVAN TERING ITALIANEN... ZELF GEZOCHT..EIGEN PROBLEEEM ZIDANE WE LOVE YOU
Of hij er een rede of niet voor had het is de lijpste actie van de wk
Jammer dat zidane eruit moest, maar die italianen doen het wel vaker zo steeds uitlokken totdat er bij iemand iets barst en zij hun zin krijgen, en ja hoor zij kregen hun zin, zidane eruit zodat hij niet meer kan scoren want hij had hem er zeker in getimmerd. ik hoopte dat frankrijk won aangezien ik in parijs was tijdens dit wedstrijd onprofessioneel van zidane, maar de reactie van hem is zekers een normale. zidane kan vol trots afscheid nemen. en ik? ik zit waarschijnlijk weer met het volgend WK in het land die het verdient te winnen.
misschien wilde hij alleen zijn hoofd afvegen.............
Ik wist niet wat Matterazzi tegen Zidane had gezegd, maar nu vind ik het heel begrijpelijk. Italianen zijn altijd al vieze mannetjes, ze tackelen en zijn onsportief. Maar waarom zou Zidane rood krijgen en Matterazzi niet? die zei dingen die echt schandalig zijn. Maar laten we ons er niet teveel over opwinden. Zidane is gewoon de kampioen. VIVA ZIZOU VIVA FRANKRIJK
juh weet tog ook niej wat zidane daarvoor had gesegt missgien ook wel soiets maar niemand kijkt daar naar
oke maar het was niet nodig ik ken zidane dat doet hij niet zomaar weet ik zeker en sommige reactie's op dezesite vind ik zeker nergens op slaan van itilaannnooo bijvoorbeeld we gaan toch ook niet over jouw famillie schelden en k@tvent je moet is naar jezelf kijken misschien ben je het wel zelf het was gewoon terecht dus die kopstoot is klasse
Ik heb me rot gelachen! Ik vond het een prachtstoot! Die Matenaaierazzi heeft precies gekregen waar hij ( waarschijnlijk) om vroeg. Zizou is een van de beste voetballers ooit en die Italiaanse linkmiechel kan nog niet eens in de schaduw van Zizou staan. Goed gedaan jochie!!!
Wie praat hier over nederland?? We moeten niet vergeten dat Italie de fraude land is...en dat ze zeiden dat er een 4e official bij aan te pas moest komen. Volgens de FiFa hebben ze geen belden erbij gebruikt...nou, ik weet het nog niet..het is tenslotte Italie:o Daarom heeft italie nu laten zien als de hele wereld kijkt en mee mag genieten van ons feest dat we zonder fraude nog meer kunnen winnen als jullie over 400 jaar eens winnen praten we weer verder hahahahaha Kan begrijpen dat je niet kan begrijpen hoe het voelt als je land wereld kampioen wordt aangezien jij het nooit meegemaakt heeft
k von de reactie van Zidane ONTERECHT! jullie doen je allemaal wel so stoer voor, maar k zweer.. als jullie in het veld hadden gestaan en hetzelfde als Zidane hadden gedaan (als jullie het lef hadden!), dan stonden jullie egt wel te janken als je dan een rode kaart kreeg... enne btw... geef dat van Zidane nou niej te veel aandacht! dan ben je egt dom! dat is tog niej leuk :S dat Italië gewonne heeft is tog veel leuker. maar het is en blijft tog wel triest dat Zidane zo zijn cariërre heeft afgesloten. het is jammer dat Frankrijk heeft gewonne, maarja... jammer voor Zidane! (wie zijn gat verbrand, moet zelf op de blaren gaan zitten!)
Zoo Zinedine is de man van de WK, fuck the italiaanse janetjes rare kippekes , voor een zachte stoot al bena janken:S Vive Zinedine Zidane, hij zal voor eeuwig in ons hartje blijven leven zoals Maradonna...
Ik vind zijn reactie terecht als die [------]Materazzi het over zijn moeder had! Ik vond trouwens ook dat de Fransen moesten winnen...
Ik vind het goed voor ze moer goed gedaan door zidane ( zizou) ik denk wel dat ie het heeft verdiend
Geweld valt niet goed te praten. Hebben jullie nooit geleerd dat schelden geen pijn doet?? Maar hij heeft alleen zich zelf ermee... een aftocht met een smet. Een beetje professional laat zich niet uit de tent lokken. Zeker niet door iemand met het verstand van niks).
Die zidane laat met z'n actie duidelijk blijken waar z'n roots liggen: in een achterterlijk algerije. Daar missen ze kennelijk beschaving....... toch? En verder moeten die fransen niet zeiken want die zijn sowieso al zo arrogant als de pest!!
euh we braden die zidane met bertolli, ook lekker met bertolli is de pasta ala karembeu die ook zeer verwaand is, maar het komt echt niet op tegen de tialianen
ZIDANE IS VOOR MIJ DE BESTE SPELER VAN DE HELE WK!!!!!! VOORTEFFELIJK HOE HIJ KAN VOETBALLEN, VOOR MIJ HEEFT FRANKRIJK GEWONNEN EN ZIDANE HEEFT ZEKER RECHT OP DE GOUDEN BAL ZE MOETEN DIE ITALIAAN ERUIT GOOIEN ALS HIJ IETS KWETSEN TEGEN ZIDANE HEEFT GEZEGD EN LAAT HEM MAAR SCHADE VERGOEDING BETALEN AAN ZIDANE, ALS HIJ IETS GEZEGD HEEFT WAT VERSCHRIKKELIJK KWETSEND WAS WAAR DOOR ZIDANE TOT ZO EEN ACTIE KWAM. hET DEED MIJ GELIJK DENKEN AAN FÜLLER DIE OOK ZO EEN KWETSENDE OPMERKING MAAKTE TEGEN RIJKAARD EN EEN FLINKE BLOK SPUUG IN ZIJN GEZICHT KREEG IETS OM NOOIT MEER TE VERGETEN. rIJKAARD ZIJN GEVOEL VAN EIGEN WAARDE WAS VEEL BELANGRIJKER DAN ZIJN CARRIËRE ZO IS HET OOK GEGAAN MET ZIDANE EN DAT VIND IK PAS KLASSE NIET WAT DE ITALIAAN HEEFT UIT GESPOOKT. hIJ KREEG VAN ZIDANE EEN KOPSTOOT ER ZAL WEL EEN ANDER ZIJN DIE HEM OOIT FLINK OP ZIJN BEK ZAL GEVEN. ZIDANE JIJ BENT VOOR MIJ IN ALLE FRONTEN DE WINNAAR
goeie actie hard hoofd nooit over mader beginne mamarazzi
lekker voor die k@t zidane. leve italie ik ben nederlander en heb hekel aan die verdoriomde fransen.. achterlijk volk wat geen andere taal kent dan frans. en italie is gewoon een land met stijl! ben blij dat je kampioen zijn geworden.. nog meer iegelijk dan als brasil of argentinie het was geworde
Dat was niet zo slim van zizou. Pak hem dan na de wedstrijd want zo heeft hij het ook voor zijn teammaten vernakt. Maar ja iemand die al 14 rode kaarten in zijn profloopbaan heeft gehad weet niet beter. En wat die gouden bal betreft. Cannavaro had hem moeten krijgen, hij was elke wedstrijd top. Zidane alleen tegen Brazilie. Maar een ding is veel belangrijker. WIJ HEBBEN DIE MOOIE GOUDEN BEKER!!!!! PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO PO
mischien heb die materrazzie wel wat gezegt dan zou ik ook wat hebben gedaan ma het blijft stom van hem
@jordi woensdag 12 juli 2006 (19:29) Wie praat hier over nederland?? We moeten niet vergeten dat Italie de fraude land is... HET fraude land niet DE fraude land
suryoyo's denken dat ze italianen zijn gaan ze allemaal op straat feesten jullie hebben niet eens een eigen land laat staan voetbal [------] surjojo's kom maar naar den haag [------] jojo's [------] good shot zinendine zidane 5!!!!!!!!!!1
..het zoveelste bewijs dat Italianen verrot zijn van binnen; net als hun auto's etc....
Ik vind dat hij ook moet worden gezien als 1 van de beste voetballers van de wereld...! en dat hij zo zijn carriere afsluit is jammer maar er moet wel wat vreselijk zijn gezegd wil hij zo doen....dus oordeel niet voordat je weet wat er gezegd is want wat zou jij doen....
ACH SkIJT TOG WAS TOG ZIJN LAATSTE WEDSTRIJD HIJ IS TOG AL BINNEN KK VOETBAL WERELD KRIJG JULLIE ALLEMAAL MA DE [------]
het grappige is dat iedereen zo slap loopt te ouwehoeren maar heeft materazzi iets gebroken de enige die gewoon lomp is is zidane mede daardoor heeft frankrijk verloren en the italian stallions gewonnen.
stelletje idioten hier, ik hoop dat het jullie ook eens overkomt dat iemand jullie een keiharde kopstoot geeft tegen jullie ribben. mietjes hier allemaal zidane is gewoon een klootzak die het te hoog in zijn bol heeft. ik hoop ook dat inter tegen real madrid moet in de CL en dat materazzi zidane in tweeen schopt.
hij moet z'n k*t kop houde die zidane italie is veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel beter hoor!
eey mensen wij stonden niet op het velt dus wij weten niet ..wat een feit is dat tog italie lekker frankrijk pakslaag heeft gegeven:D en zidane heeft het wk DUS eg slegt af laten lopen voor zich zelf. HAHAHA hijs eg ziellig .. verliezen hoort er gewoon bij..
Zidane rulezzzzz Kl*te spagetti knazen!! Vive la republique ...Vive Zine Zine Zine Zidane!!!!
die kopstoot was helemaal geen kopstoot, kijk Zizu moest net als beckham overgeven en dat die boom lange matarazzi daar stond kon Zidane niks aan doen
wat er ook gezegd wordt op een voetbalveld,spreek dat later uit en dan de kopstoot,maar niet tijdens een wedstrijd!!
sry maar als jullie zegge hij kan niet tegen zn verlies dat klopt niet, want hij had die kopstoot gegeven maar toen wist die nog niet dat ze gingen verliezen!!!! ;)
Pracht Stoot ; als mensen zO over je familie of vriienden praten :@ Logisch togh dat ie zO reageerdd :O
kijk vanavond nieuws zidane geeft een uitleg aan de persconfrentie dus we horen wel wrm hij het heeft gedaan... nog steeds is hij kk vies hij had het nooit moete doen FRANSE kunne eg ACTEREN ITALIANEN zijn SPORTIEF..hij heef gewoon haar voor materazzi
Zizou THe bom fuck al de [------] hatersz!!
die speler van italie (matterazi) die zei 2 keer tegen zidane dat zijn zus een hoer is :S dat hebben 2 doven kinderen uit brazilie gezegt die moesten liplezen wat de spelers en coaches zeiden (best slim)
waar het ook over ging,en ding is zeker hij had niet hoe dan ook die kopstoot niet hoeven tedoen.hij had opdat ene moment werk van kunnen maken,dan hadden ze de italiaanse ploeg hun titel dan nog kunnen ontnemen en terecht.wk 2006 hoort bij frankrijk en bij niemand anders.fifa hoort deze dingen gelijk op te lossen klaar punt.ik wens zidane het beste toe.
vooral de personen die Zidane neer halen bek houden zo te horen zouden jullie je eigen moeder nog verkopen om sportief te doen voorkomen. Nou ik niet en zo te zien Zidane ook niet het was gewoon een voltreffen moet de Italiaan maar zijn bek houden wanneer de koning aanzet is en al helemaal niet beledigen dat pikken we niet tjah dan ga je gestrekt. En wat betreft de rodekaart ach hij geeft de italiaan gewoon één paar ?'s en niets meer aan de hand de Italianen staan er bekend om met hun omkopings schandalen dat is pas onsportief en niet zo een kopstoot om eergevoel dat is terecht. Zinédine Zidane wint wel de beste speler van het WK dat moet toch wat betekenen. Zidane is the Greatest.
Wat een misselijke reacties! Een kopstoot is laf en nooit te prijzen. Iedere agressie is laf. De actie van Zidane is begrijpelijk ALS hij of zijn familie zijn beledigd, maar het is niet snel goed te praten
Wie heeft nou in godsnaam het rechten om te zeggen dat Zindane een Terorist is. wie heeft het rechten om te zeggen dat zidane de moeder een H... is. mensen vertel me wie geeft het rechten. Marco Matterazi gaat zo tegen mij zeggen dat ik een terorist ben en zo over me moeder dit vind ik dan te weinig wat Zidane heeft gedaan hoor
vind het een prachtige afscheid. Zidane is een wereld voetballer en hij heeft dit zeker niet express gedaan.
tjah jongens,, als je soown groot hoofd heb als zidane, moet je der toch wat mee doen??
vous avez ters bien fait zidane vous ete le meilleur malgre tous les jalous et les racistes .you are the best
ik kan zidane begrijpen materazi is een smeerlap hij had beter een hardere kopstoot gegeven
Zidane doet dit niet voor niets. Dat pizza boy zal wel heel erg irritant zijn geweest in zijn woorden.
Ik vind het ook onsportief van Zidane. Zo een kopstoot op de borst doet wel meer pijn dan die paar woordjes van Materazzi... DAT IE DAAR NIET TEGEN KAN! ik vondt het ook dom en k vind dat na die actie de Italianen jhet wel verdiend hebben om te winnen... Waarom niet?? ze zeggen toch altijd MOGEN DE BESTE WINNEN
die italiaan was gewoon te mans en zidane pikte dat niet logisch tog!
Ik vind het echt jammer dat er zoveel mensen zijn die zo snel zo negatief kunnen oordelen... Je weet niet wat er is gebeurd.. Je kan zeggen dat hij een voorbeeld is voor veel kinderen, dat ie dit nooit had mogen doen en dat het uiterst onsportief is, maar je staat een finale van een wereldkampioenschap te spelen.. Dat zou de ultieme wedstrijd moeten zijn in theorie.. Ook qua mentale aspecten, dus ook sportieviteit.. Als je het dan perse nodig vindt dingen te zeggen waarvan je weet dat zelfs de meest beheerste mensen daardoor doordraaien dan ben je de eerste ronde van het toernooi niet eens waard.. Dat is een voorbeeld voor kinderen.. Nogmaals, Zidane is een topspeler, beheerst en sportief.. Hij mag niet worden afgerekent op een fout die die heeft begaan.. Een fout neemt geen jaren met topvoetbal weg.. Het is een menselijke reactie, waar je pas over kan oordelen als je precies weet wat er gebeurd is.. En dat weet niemand hier.. T is niet zo dat het zoiezo schandalig is wat er ook gezegd is, misschien wordt het wel heel begrijpelijk als het je zelf ooit es overkomt...
Zizou is de shit!! materazzi had gwoon zn bek moeten houden,gast was em egt wel aan t stangen! Zizou had em op zn nosso moeten rammen! italie met hun verdedigend voetbal, kijk hoe ze tegen Australie wonnen, laat zich vallen als 1 klein meisje, omdat ze nix anders kunnen!!! je hoeft maar met je vinger te wijzen en totti gaat al neer!! de enigste goede speler van italie is Cammoranesi, geboren Argentijn!! daarom dus!! conjo maricons!!!
Als k die Zidane was zou k anders reageren dan die kopstoot ik zou schreeuwen Ta gueule :P krijg je ook geen rood -.-
Jullie zijn gewoon Ten eerste F@CKING DOM!! // Vind je het leuk als iemand je Terrorist Noemtt?=S... Ik had hem misschien wel een hersen Beschadeging geslagen kom op zeg.. Doe niet zielig.. Is er een reactie.. Ik zou zeggen doe jij niet zielig..!! Het was toch ze laatste wedstrijd wat kan het hun nog schele..!!
die gene die nou allemaal zegge van cool goeie actie hebben duidelijk geen verstand van voetbal als iemand je uit schelt hoef je niet meteen er op los te slaan je kan hem op ze hoogst trug uitsgelden of tegen de scheids gaan zegge let ff op hem maarja zo dom is die zidane weer
het is goed wat zidane heeft gedaan moet hij maar niet stoer praten het zijn gewoon sukkels die italianen
wie denkt hij dat hij is , zeker hij was een goeie voetballer vaak vangenoten maar hij is echt niet cristus hij moet zich net zo goed kunnen beheersen als iedere voetballer anders moet hij maar eens op controlle gaan???????????????????
Ik was dan wel voor Italië Nog vind ik de kopstoot van Zidane echt klasse..
Wat zal ik zeggen. Ik ben zelf half Italiaans en was dus ook voor Italië maar ik weet natuurlijk ook niet wat die Italiaan gezegd heeft tegen hem maar ja....een kopstoot geven tijdens een voetbalwedstrijd mag gewoon niet en ik vind dat als je een professionele voetballer bent je je ook professioneel moet gedragen...dat betekent..de eer aan jezelf houden (dus geen kopstoot geven...zeker niet bij zo'n wedstrijd!)
Het is gewoon heeel normaal wat Zidane heeft gedaan. Plaats effe nou niet van die domme reacties, Sjonge jonge. Ik had die Matarazzie 8 harde kopstoten uitgedeeld , in plaats van 1 op z'n borst. En dat vindt ik het nogal knap dat Zidane zich eiegen heeft ingehouden. Het is en blijft een Top speler aller tijden, dat weet iedereen. Respect voor Zinedine Zidane!!!
Heb net de kant van Zidane gehoord op tv. Die fu@@ing Italiaan heeft grote bek gehad tegen Zidane en zn moeder en zus ZWAAR beledigd. Die fu@@ing Italiaan had RODE kaart moeten krijgen, NIET ZIDANE!!!!!!!!!!!!!!!!
Eeej wie nu nog over Zidane begint dat hij mietje is of dat hij er niet tegen kan.. die kan de pot op ... er werd wel gezegd dat hij beste speler was van het tournooi.. dus houd maar je mond dicht....... Ik vind dat Zidane het goed had gedaan..die mooie kopstoot prachtige reactie, mooi reflex echt fantastisch!!!!
GO ZIDANE!!!!! Logisch tog?? Als hij egt gezegt heeft dat zijn Zus een hoer is ofzo zou ik hetzelfde doen..... Doe ik ook met voetbal XD
ja kijkt... da de italianen vuil spelen da kan goe zijn maar superzidane heeft ook al voldoende rooie kaartjes verzameld eh... zou hij dan ook iedere keer zijn uitgedaagd??? en zou hij hem dan ook iedere keer nie kunnen inhouden hebben? of heeft hij gewoon ook e vuil kantjen? en da gemekker of da italië nu beter of slechter is dan frankrijk... WIE HEEFT ER BEGOD GEWONNEN??? had zidane penalties mogen trappen in plaats van terecht een rooie kaart te krijgen dan had frankrijk er misschien gene gemist... ma da gaan we nu nooit weten eh... misschien moeje zidane onrechtstreeks bedanken voor het verlies van franrijk...
Beste Zidane: een kopstoot mag niet op het veld, maar ik weet hoe voelde je je toen hij je moeder en zus vloekte. Het is natuurlijk niet netjes en jij bent de beste voetballer die ooit zag.. Je kon beter zijn en gewoon concentreren op de bal, maar dat deed je helaas niet. Jij bent toch een held en de beste voetballer die ik ooit heb gezien.. gefeliciteerd voor Italie en veel succes voor een held dat Zidane heet.. ja toch? anderen die het hebben over religie en voetbal zijn natuurlijk dom, want voetballen is een geloof en alle grote spelers zijn natuurlijk gelovigen, het is gewoon voetballen..
die kopstppt was zacht moest veel harder! en op materazies gezicht kon hij niet raken want hij is te lang
ZIZOU is the bomb, de beste der beste allertijden. Die kopstoot was gewoon lekker vol zonder poespas. Zal wel verdiend zijn een KAMIOEN als Zidane doet zoiets niet zonder reden. En hij deed het niet geniepig.
zidane is mijn favoriet t was maar 1 kop stoot jammer geen 2x ...zidane heeft gewonnen..
Damn.. Kei goed die kopstoot en mooier was die foto in de krant gisteren. Zidane is het!!!! Jammer dat die beker naar die gare Italianen is gegaan...
ACHAJAA WAT MAAT HET UIT ITALIE IS GEWOON KAMPIOEN JAMMER VOOR ZIDANE DAT HIJ DE LAATSTE WEDSTRIJD ZO AFMAAKT MJA EIGE SCHULD SRBIA!!!!!!
Zidane is een heilige, wie dat niet begrijpt zal het voetbal nooit begrijpen. Wat hij heeft gedaan kan officieel niet, akkoord. Maar volgens mij is die belediging van Materazzi echt niet de eerste geweest die wedstrijd. Materazzi is gewoon tuig van de richel, als hij niet had kunnen voetballen dan was hij vast maffioso geworden.
Hij is en blijft een proffesional. Er is geen enkele reden als topsporter zo de controle te verliezen. (hij heeft in zijn carriere al veel meer moeten aanhoren dan tijdens die ene finale) Niet tegenstaande vind ik dat Zizou meer dan wie anders de titel van voetbalgod mag dragen. Hij blijft magisch!
botte kop woensdag 12 juli 2006 (17:42) als het mijn laatste wedstrijd was en iemand trekt tegen mij een grote bek los, of het nou over mn moeder, mn zus of over de smurfen gaat, ik had hem die kopstoot op zn neus geplant! ik reken die kopstoot van zidane als een doelpunt... kijk met deze mening ben ik het nu echt eens
Ik vind het wel goed wat zidane dee het is wel verdient bij die k@t matarazzi kan niet hart zat zijn maar hij gaat ook nog zo nadrukkenlijk naar de grond ik zou het zelfde hebben gedaan okal zei hij niks
Welkee IDIOOTT PRAAT OVER DE SURYOYE DAN..!!!!!!! JIJ BENT MOCROO.. WAAT DENK JE DAT JE BENT [------]! [------] OOK NOG EN VETTE BEK.. SUKKEL WAAR IS MAROKKO GELAND DAN??
nog maar een berichtje...nu ik nog meer berichtjes tegen ben gekomen. Ongelovelijk dat er mensen zijn die het voorval aanmoedigen!! Dat wil overigens niet zeggen dat ik het goedkeur wat die Italiaan (eventueel ) gezegd zou kunnen hebben maar als je zo'n goede voetballer bent als Zidane die echt dik betaald wordt en dan dus reageert met een kopstoot bij zo'n belangrijke wedstrijd ben je geen goed voorbeeld voor je fans of voor wie dan ook. Er is zelfs iemand die vindt dat Zidane het RECHT heeft gehad om zoiets te doen. Nou ja! Waarom??? Omdat hij toevallig een goede voetballer is? Net als Patrick Kluivert ofzo die iemand dood rijdt maar ach joh dat's niet zo errug toch...hij is toch een goede voetballer? met andere woorden: de kopstoot is niet goed en ook wat die Italiaan gezegd heeft niet.
WHAHAH LKKKR VOOR HEMM.. HIJ HEEFT ZKKR IETS GEZEGD. ANDERS GAAT ZIDANE EGT GEEN KOPSTOOT GEVEN . EN HIJ GAAT VANDAAG OP TV ZEGGEN WAAR0M HIJ DAT DEED !!!! DUSZZ ALLEMAAL STIILLLLLL 12-07-2006
Een goede kopstoot op het borstbeen is 10× zo pijnlijk als een flinke stoot op gezicht. Geloof me.
Italianen= genetische aanleg voor mafiosa + corruptie + uit-schelden. De grote voetbalkoning, Zidane, heeft terecht gehandeld op het uitschelden van zijn moeder. Viava La France!!
Mensen laten we eerlijk zijn: Matenazi mag de schoenveters van Zidane niet eens strikken, laat staan zijn mond open mogen doen... Zelf denk ik dat Matenaaaazi nog geluk heeft gehad want als de zonnekoning zelf niet de kopstoot had gegeven had de hoogste macht zelf ingegrepen met een dodelijke, plaatselijke blikseminslag... De God van het voetbal is helaas getroffen door een italiaantje die zijn plaats niet kent maar 1 voordeel: ZIDANE de man van het WK plus de Gouden Bal.... die WK titel, so what? die heeft ie ook al, als je toch een kopstoot moet geven dan maar tegen een provocerende italiaan in je laatste wedstrijd, jouw land heb je toch de titel geschonken paar jaar eerder en je krijgt je bal, dus Vives Zidane zou ik zeggen... je familie laten beledigen voor een simpel bokaaltje die je al hebt, dacht t nie
coño maricon goed schrijfen y eso lo sera tu raza. grrr hier word zidane alleen verdedigd door maghrebis en mafketels. wtf zo'n aktie kan niet goedgekeurd worden, wat je achternaam ook is. hier praten al die maffe mensen over dat ze dat ook zouden doen opkk als je in het veld bent probeer eerst de bal te blazen zonder in paniek te raken. en wie zidane met maradona vergelijk is gewoon zielig.
ag wat maakt het tog uit. laat die praaters maar prate laat die haters maar hate wand zidane kun je beter met rust late verder zeg ik niks en vak die hatersss ja je weet het mc izzy van uit zonderwijk. ouweeee
menSen ,, kijk niet k0men praten dat hij zijn hele leven moet geschorst worden ;; gaat m0eilijk he als dat zijn wedstrijd was a nerd. lkkrr voor matarazzi .. moeSt hij maar niet st0er doen.. Zidane heeft gew00n die goude bal gewonne .. kijk h0e oud die is. en n0g zo kk g0ed voetbald respect ouwe... d0e die penalty maar na................. flikkersssss afz... gekke turko
Zidane is gewoon de lauwste:P Gewoon 1 verse borst stoot:P Gangsterrrrr het was toch ze laatste wedstrijd kon hem toch niks schelen En die italiaan had hem neit moeten uitschelden LAtersssss
ik zeg 1 ding ZIDANE RESPECT !!!! hij is gwn daa bbomm
misschien is er iets tegen hem gezegd van een tegenspeler van italia, maar Brahim zou het veel erger maken.maar zidane is ook een topvoetballer met ervaring, alleen hij weet het wat er tegen hem is gezegd. en de scheids kon dat ook weten dat er iets mis was met die speler van italie
MENSEN ZIZOU = the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DIE matarazzi Heeft vast wel iets gezegt wat niet op de velden hoort, ik had zelfde gedaan, je moet respect tonen aan je tegenstanders die op de veld staan,en niet dom gaan uitlokken, de italianen hebben zeker hele wk omgekockt ZIZOU ZIZOU ZIZOU ZIZOU
Jaa eey die Italiaan heeft wel hem goed uitgescholden en op rasistische wijze omdat hij van afkomst uit een andere land komt..iets met terrorist zeiden ze op het nieuws van Azië en BBc,,Dus terecht diee Kopstoot!!,,
het is terecht wat zidane heeft gedaan iemand die zomaar over je zus zou praten en zeker niet over je moeder? wel lullig van de italiaanse speler want als hij nou niks hadt gezegd dan hadt zidane ook niks gedaan of niet tja? we zullen zien wie uitijndelijk tog boven water blijft
k vin het best begrijpelijk dat ie hut dee! Materazzie had hem in de ziel geraakt en zei iets van dat zijn zus een vuile hoer was!!!!!!!!
wat een ophef. Je weet niet waarom hij het heeft gedaan, maar ook niet wat de ander heeft gedaan, maar ik denk KOM OP het is maar een spel dat hele voetbal! Trap gewoon dat balletje en doe niet zo moeilijk...
Jonge wat praten jullie zo over hem... Hij werd toch cker uitgelokt...! eerst werd hij in ze buik geknepen...! daarna loopt ie rustig weg... toen hij 2 meter verder was werd hij voor terrorist uigemaakt en ze zus voor hoer... al was ik zidane dan had ik hem het ziekenhuis ingeslage...! ik weet niet wat jullie op zidane zeiken maar hij werd de hele wedstrijd geziek door die italianen...!
zinedine mijn held ik zweer hij heeft het goed gedaan want die itliaan schold over zijn algerijnse moeder zidane de held van het wk ik ben ook algerijns en zal hem eg la bise geven zidane held van algerije
Sooow, Die kl*te Materazzi, als hij m'n moeder en zus zwaar zou beledigen had het niet bij een kopstoot gebleven, klote Materazzi. Zindane eruit en dha kl*te Italie wint, KKlijers VIVA ZIZOU!!!!!!!!!!!!
srry hoor maar als Materzazzi zijn moeder uitscheldt en zijn zus dan kan ik begrijpen dat hij die kopstoot gaf!! [Go Zidane..} Zidane is gwn the best :D:D:d
we de nederlanders weten gewoon de waarheid. De italians zijn de maffias,fraudeur,arrogant , met geluk de wk gewonnen, grote bek. ik ben van overtuigen dat de hele wereld zou lever de (les bleus) als kampioen voor de wereld en voor de europeanen niet de maffias.dit is een van de slechtste wk ooit. als ik zizou zou zijn , gelijk de bek van de de italian maffia slaan . oranje verdient in de final te spelen niet de spagetti volks. dus de italians heeft de wk gejat en moet terug leveren. de fransen waren veel beter met alles qua techniek, qualiteit, mooie voetbal etc. dus zizou en frankrijk zijn de wk kampioen van 2006.
Tja misschien was het wel terecht,, want daarvoor zei die italiaan nog wat haha was wel erg hoor
Ik ben tegen geweld.Maar vaak moet je stiekemerds openlyk en hard aanpakken.Dan ziet de waarheid er mooi en goed uit. Ik schrok op het moment ik het zag de KOPSTOOT moest erg lachen.Als hy stiekem achterbaks benaderd werd vond ik die KOPSTOOT mild.Openlyke rechtvaardigheid is voor my nog altyd mooi, ook al is het niet altyd te pas.
niet te geloven, bij sommige van jullie komt er echt geen zinnig woord uit. (sommige van) jullie oordelen over mensen die jullie niet eens persoonlijk kennen, sommige van jullie discrimineren zelfs. Ik blijf er dus bij: die Italiaan had eigenlijk zijn mond moeten houden en Zidane had eigenlijk geen kopstoot moeten geven. Je bent een professional of niet. Ik ben half italiaans maar in nederland geboren en mijn vader trouwens ook maar ik lees hier dingen over Italianen dat ik denk: waar gaat dit over? het gaat toch over zidane en die italiaanse voetballer? niet over het volk fransen of het volk italianen?
rot op met italie juh als ik zidane was had ik die agterlijke spagettisliert ff goed in stukken gesneden ,voordat ik em opeet en in de bosjes uitsgijt die spagetti nigt is egt triest en kinderagtig ,hij kan et niet proffessioneel houde.
Als Zidane echt zo'n klasse speler is als iedereen beweerd zou ie zich ingehouden hebben en het na de wedstrijd "uitgevochten" hebben. Italie was gewoon de betere speler en dus terecht winnaar. Die stomme Fransozen leken wel wat op die Portugezen. Lagen ook voor ieder akkefietje op de grond. Terecht sus die rode kaart voor een onsportieve Fransoos die miet tegen zijn verlies kan.
Waarom hij het ook heeft gedaan, het blijft onsportief en kinderachtig. Vindt het erg laf dat hij na de wedstrijd niet is komen opdagen.
stomme [------] zn laatste wedstrijd di e hij zo afsluit
Die matarazzi moet wle iets heel ergs hebben gezegd, om Zidane zo ver te krijgen, zijn carrieere zo te doen laten eindigen. Geweldige voetballer, en hij voetbalt lang genoge, om dit soort dingen(dit keer dan niet) te kunnen negeren, en er mee om te gaan, en hij wist dondersgoed dat hier een rooie kaart op stond. Ik vind Matarazzi hier de boosdoener, in plaats van Zidane..
Italie is wereldkampioen maar frankrijk was beter . voor de mensen die zeggen dat zidane niet tegen zijn verlies kon . WAKKER WORDEN stond op dat moment nog 1-1 italie heeft weer eens laten zien dat ze een geweldig plan hadden goed voetballen is tegenwoordig niet meer nodig het trieste van alles is dat er niemand praat over de wereldkampioen maar alleen nog maar over zidane dus wie is er groter de italiaanse kampioenen of zidane in zijn eentje
ik vind het echt dom van hem om zijn laatste wedstrijd en wk finale zo af te sluiten
Zoals zo velen mensen praat ik het niet goed, wat een profesional, zoals Zidane heeft gedaan! Zeer onsportief!!!! Maar wat zal zijn belager tegen hem hebben gezegt? Wie wat wij dan hadden gedaan! Toch blijft Zidane voor mij een groot sportman en de speler van het wk. 2006!!!! Zinidi, we zullen je missen, je spel en je voetbalkennis, ik heb er van genoten!!!! Jammer dat je je zo liet meeslepen door die tegenstander, waardoor je stoppen doorsloegen! Toch sjapoo voor je spel, ik heb van je genoten!
Zidane kan niet tegen zijn verlies? FF om jullie scherp te houden, want dat is wat jullie nodig hebben! Het stond op dat moment 1-1! iig ik ben een fan van zidane, het is en blijft een domme actie. Maar Italianen moeten die mussolini praktijken afleren, we spelen voetbal, dus aan de andere kant was die kopstoot terecht. Ze zetten zich genoeg voor paal en een wereldbeker zal dat heus niet camoufleren!
Wat de italiaan gezegd maakt niks uit. Zidane heeft dat niet te doen. Cursus woedebeheersing zal hem goed doen. Vond hem een goed voetballer. Had het van hem niet verwacht. Goed dat Italie gewonnen heeft. Erg laf van Zidane om niet te komen opdagen na de wedstrijd.
ik weet niet wrm die zidane die kopstoot maakte en dat boeit me ook niet maar hij had het gwn niet moeten doen, in iedergeval niet in je laatste wedstrijd!!!!!!!!!!!!!!11
zidane is een kneus want ik zou hem wel een schop tegen zijn kale kop willen geven
Zidane was goed bezig!! Hij heeft tog et recht om dat te doen als hij word beledigt??:S ok ik weet niet wat die k@titaliaan heeft gesegt or. maar zidane doet dat niet zo maar geloof mij maar. me broer is helemaal gek van zidane die volgt em overal heeft heel veel dvd's of video's van hem. en hij sei ook die italiaan heeft wat gesegt zidane doet dat niet zomaar. en dat die italie heeft gewonnen heeft met die rode kaart te maken! En henry was er ook uit dus.
ZIZOU RULES OVER THE WORLD!! DUS IEDEREEN TEGEN ZIDANE: BEK HOUDEN!! HIJ IS EN BLIJFT DE BESTE VOETBALLER VAN ELKE PLANEET!! :)
zozo...ik ben maar eens even naar wat feitjes gaan zoeken, Materazzi heeft inderdaad wat gezegd over zijn zus (niet over zijn moeder) maar daarvoor had Zidane ook wat tegen Materazzi gezegd toen Materazzi even aan zijn shirtje trok. daarbij komt ook nog dat Zidane niet de eerste keer de fout in gaat, hij heeft al eerder iemand een kopstoot gegeven en hij heeft iemand ook een keer flink nagetrapt. Ik ga nu niet zeggen dat hij de enige speler is die grove overtredingen maakt want daarvan zullen er wel meer zijn. en ik blijf bij mijn mening: als je profvoetballer bent moet je je kunnen beheersen (of je nou zidane heet of materazzi) en de eer aan jezelf kunnen houden. Dat vind ik jammer hoor in de voetballerij dat dat dus niet altijd gebeurd. Zidane heeft overigens wel zijn excuses aangeboden aan zijn fans. Kijk..dat vind ik nou wel terecht.
ZIDANE JONGE!!!!!!! JE BENT DE SHIT!!!!!! SUPER GEWOON !!! kon het niet iets harder dat die gek zijn hart door ze rug heen kwam........ heerlijk gewoon.. Dood aan italie...
"Joh, wat zit jehaar leuk"...zei Maserati..euhh Materazzi tegen Zienisdoene Zidane
die zidane is gewoon een leier dan ben je tog kinderachtig om so een einde te make van je carriere [------] dat het er is
oranje bullshit weet ik veel hoe je heet als je vind dat italianen mafia en frudeurs zijn dan vind ik dat argelijnen terroristen zijn en zo.. zielig eh dat zidane gediscrimineert word, in deze shit reacties word er ook gediscrimineerd.. en wtf is zidane voor een neppe argelijn hij speelde voor frankrijk. btw al die gekke franzen zijn en arrogante poep escargots volk forza italia, franza vaffanculo alla [------] merda
de italianne hebben laf gespeeld om zo'n goede speler te beledigen en die enn die zidan loopt uit te schelden je moet ge woon je mond houden hij is gewoon de beste speler die er is want je weet amper wat de domme italiaan heeft gesegt dus wees maar stil. (jammer dat zidan's carriere zo beindigt) egt jammer
Heey, Ik wil niet veel zeggen maar jullie denken allemaal wel ff dat jullie het weten de ene zegt: Ja die Italiaan heeft Zidane uitgescholden de andere zegt weer wat anders! Wacht nou maar gewoon af naar wat er echt aan de hand was! Wat niemand weet het! Alleen Zidane zelf en die Italiaan oké?! Kýk Zidane was zeker een goede speler! Hij is wel het voorbeeld van Frankrijk daar niet van! maar toch wacht nou maar gwoon af en dan zien we wel, het was een mooie wedstrijd want Italie won (H)..'Hee mensen ik stop weer! Dit was mijn reactieee Laterrrrrrrrr!
er blijkt zoiets gezegd te zijn als: je zus is een hoer. in zijn cultuur (algerijns??) een vreselijke opmerking... toch.. een kopstoot..?
Opvallend hoeveel `bloggers` nauwelijks normaal Nederlands beheersen. Hoe dan ook; prachtige kopstoot, evengoed niet zo slim. Maar wie iets meer weet van Materazzi weet ook dat dit zo mogelijk de grootste smeerlap is die op voetbalvelden rondloopt. Zeker dat Materazzi iets heel krenkends heeft gezegd. En vriendelijk van Zidane dat hij de kopstoot niet op z`n neus plaatste. Dat is effectiever.
Zidane is een topvoetballer met lef!! Ennneee dussss als je een echte proffesional bent dan doe je zo iets niet???? Hmmm dan is er misschien 1 proffesional in de hele voetbalwereld.. Want rood is rood!! Kopstoot of niet, je krijgt (meestal) niet voor niets een rode kaart! Dus fuck jou met je geen proffesional. Alleen om dat dit in z'on commerciele situatie is gebeurd en omdat Zidane een beroemde voetballer is zeurt iedereen er over! Ga weekends eens wat vaker voetbal kijken dan zie je dat Zidane zijn overtreding helemaal niet zo erg is! Zoiets komt nou eenmaal voor in voetbal begin het maar te accepteren voldoe je tijd niet in een discussie die echt NERGENS over gaat!!
fokkkk italieeeeeee zidaneee gewooon de bestttttttt!!! gewoon stotennnn ouweeeee perfecttt perfect en nog eeeens perfecttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!
Zidane is gewoon de beste! Matarazzi heeft die stoot echt verdient! als er een italiaan is die de stoot verdiende is hij het wel! 2-0 voor Frankrijk! Lang leve Zidane!!!!!!!!!!
zidane master of the master!! en wat die italiaan betreft.?zzz weest maar blij dat hij dat heeft gedaan, anders heeft jullie misschien nie eens gewonnen
Wat een krachtige reactie! Zidane, het werd tijd om af te rekenen met die zielige onsportieve Italian. En maar op de grond liggen, en zielig doen...en maar bezig met hun haar en uiterlijk. Wat een macho's. Dat is toch geen sport meer. Zidane, ik heb respect voor je !!!!!!
Zidane doet zoiets niet zonder aanleiding, hij heeft goed gehandeld in zo'n situatie had ik het ook gedaan. Zidane jij bent de man!!!!!!!!!!! Vive la France et Zidine Zidane!!!!!!!!!!!!!
Wat Mattemetnasi ook heeft geroepen naar Zienoemdemizo Zidane het blijft een belachelijke vertoning tijdens een potje voetbal.
berichtje voor Roos: nee natuurlijk is die kopstoot dan nog steeds niet terecht. Het is heel simpel: je hoort dat niet te doen!! Je bent een professional. De hele wereld zit naar je te kijken!! Hij heeft het wereldkampioenschap voor zijn ploeg daarmee op het spel gezet (en verloren). En ik zeg er toch ook maar weer bij: tuurlijk had die Italiaan ook gewoon zijn mond moeten houden maar als we allemaal zo gaan reageren als iemand wat beledigends ofzo tegen iemand zegt wat dan? Dan wordt het wel een hele grote bende!! Jammer trouwens dat er veel mensen hier op de site een grote mond hebben den discrimenerende dingen zeggen over Zidane en ook over die Italiaan. Dat maakt ze geen haar beter (dat zijn tenslotte ook beledigende opmerkingen). Ik lees dingen als stomme franzosen, stomme spaghettivreters etc. En sommige hier op de site kunnen niet eens fatsoenlijk nederlands schrijven!!!!!
hehe eindelijk iemand die wat zinnigs zegt: het blijft een belachelijke vertoning tijdens een potje voetbal!! (ook als het een andere voetballer was geweest)
k vind t wel tof van hem
viind het alleen maar verdient wie weet wat hij sij vivala sidane,, de nmmro 1 speler!!,, het was ook nog niet eens een rode kaart waart en frankrijk iis voor mij de kampioen,, zinadine zidane voor altijd nummer 1 de beste ter wereld!! ps mooie kopstoot man;) meteen neer die hap
f.ck.ng spagettivreter heeft tie mooi neergehaald. Ik denk dat Zidane niet zommaar wat doet, want in zijn verleden zijn de rooie kaarten nog niet eens op 1 hand te tellen. Anders was het wel een berucht agressie speler en dat is hij zeker niet. Dus goed gedaan jochie!!!!!!!!!!
pffff ik had het niet van hem verwacht....ook al was het over zijn moerder hij moest het later met hemonderhandelen...niet zomaar gelijk zijn carriere verpesten...heel erg onsportief. je weet Nooit wat die italiaan gezegd heeft dus het kon erg zijn en net zo goed oook niét erg dus misschien was meneer Zidane moe of soo...
tof? sorry maar heb jij wel eens een kopstoot gehad? (by the way, geen enkele grove overtreding is tof)
Hehe ik vind het een zeer goeie actie verdient die spagetti vreter....wel, hij is zelf ook een smerig spelertje
Zidane kon de laatste wedstrijd geen aandacht trekken met zijn voetbal....vandaar dat hij een koopstoot gaf. dat was niet zijn beste wedstrijd ik denk dat veel mensen hier mee met mij eens zijn. hij heeft ook niet heel goed gescoord...een strafschop maar...dus kwam hij aandacht tekort :)
ik denk dat nylka gelijk heeft ;)
We kunnen er lang en breed over redetwisten. Een kopstoot zoals Zidane aan Materazzi uitdeelde is goed genoeg voor een rode kaart. Toch is de reden waarom Zidane deze kopstoot uitdeelde even belangrijk als de kopstoot op zich. Daarin dient te worden meegewogen dat het bekend is dat Zidane een binnenvetter is en dientengevolge af en toe behoorlijk uit zijn slof kan schieten. Ook is het bekend dat de Italianen weinig mogelijkheden onbenut laten om een wedstrijd naar hun voordeel te laten beslissen. Het is dan ook aannemelijk dat Materazzi opdracht heeft gekregen om Zidane tot een dergelijke daad aan te zetten. Daarbij zijn, zoals verluit, uitspraken aangewend die maar weinigen onbestraft zouden laten. Hopelijk komt het tot een gedegen onderzoek. En mocht blijken dat Materazzi datgene heeft gezegd wat door Zidane wordt beweerd dan is levenslange uitsluiting van internationale wedstrijden wel het minste wat de FIFA zou moeten toepassen.
Voetbal is een teamsport en Zidane heeft helaas met zijn actie het wereldkampioenschap voor zijn ploeg en landgenoten op het spel gezet en daarmee verloren.
zidane is de man , maar voor de rode kaart had ik die spagettie vreter helemaal verrot geslagen
hij had die spagetie vreter een kopstoot op z'n misselijke schedel moeten plaatsen!! lang leve stokbrood
En niemand heeft het hier over die Matterazzi???
Zidane zou dat echt nie zomaar gedaan hebben want zidane zei zelf dat die Italiaan iets over zijn zus en moeder heeft gezegd.
kan het begrijpen dat hij dat deed.... zou jij het pikken als iemand over je fam. iets zij..... ook mooi dat hij zijn excusus heeft aangeboden:D....
Zidane heeft laten zien dat hij niet meer is dan een goede voetballer. Een echte leider c.q. aanvoerder zal het nooit worden als hij zijn teamgenoten zo in de steek laat in een finale. Gelukkig zien we deze man niet meer terug op de international velden.
ik had die italiano helemaal in elkaar gebeukt lelijke spaghettivreter zo laf en zo laag zinken om zulke dingen te zeggen
Ondanks alles jammer dat hij zich heeft laten gaan ....en het nederlands van sommige recties is wel erg beneden de maat.......foei foei.....eerst maar goed nederlands leren schrijven voordat je zulke racties plaats......
siamo noi siamo noi campioni dell mondo siamo noi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!woorden worden uitgepraat met woorden niet met kopstoten
zidane heeft zn cariere geod afgesloten vondt ik wat die van allemaal heeft laten zien in zijn voetbal jaren vortreffelijk .... en dat opstootje was natuurlijk onsportief maar, zidane heeft gezegd: dat hij had gezeged dat zijn zus wel lekker neukte ofsow... maarja ik heb nog een leuk spelletje over zidane moet je = proberen http://www.helsdingen.com/zidane.swf
zidane is zowat mijn lievelingsspeler , hij had hem harder moeten geven bij hem!!!!!!!!
Krijg de [------] met alle Italianen. Die kopstoot was terecht, alleen had ik die Materazzi in elkaar geslagen. Ik zou hem ter plekke ze schedel inslaan.
f@ck jullie moeders een voor een zidaan is berberse moslim en tegen zulke mensen moet je niet over moeders of zussen schelden je kan wel zeggen ja na de wedstrijd dan pas pakken maar als je zo iets hoor dan sloop je die gene gelijk plus zidaan de moeder is in het ziekenhuis vind juist dat zidaan maar een kopstoot gaf ik zou hem gelijk met me ijzerenoppen stampen en vind zidaan tof hij heeft geen spijt dat is nou een berber met ballen
ik vind dat die het goed heeft gedaan. zooo laag om iemand uit te schelden. stomme mafiosen. van mijn had die zijn tanden uit zijn bek mogen slaan. zidane is the best. en jammer dat die stopt.
Zidane is gewoon een zielig hoopje mens en al helemaal als je weet waarom hij die kopstoot gaf. Italië doet het er gewoon om en ze konden heerlijk 11-10 verder spelen! Goed gedaan Italië, lekker einde carrière met rood voor Zidane :D
heel goed gedaan zizo,je had wel wat hoger moeten stoten.ik had het zelfde gedaan,ouders zijn heilig.nooit aankomen
Jongens jongen lezen jullie nu eigenlijk zelf wat jullie schrijven de één daagt de ander uit gooit met woorden waar jezelf niet goed van word. Maar wel liggen te zeiken als de italiaan van de wedstijd ook met woorden heeft gegooid. Dit hadden ze na de wedstijd moeten oplossen en niet voor miljoenen kijkers. Dit heeft niets meer met voetbal te maken. Wat een zielig gedoe.
Goeeeeeeeeeeeeeee gedaan Zidane
ik vond het echt een vette actie 1 stoot gelijk neer !!!!!! go zidane your the best
goed voor de italianen, frankrijk is niets, de enige mooie goal was de kopstoot van materazzi, franafrica kan alleen met penaltis scoren en ze dachten dat italie net als brazil was............ forza italiana ........ la escuadra azzuri viva italia
he homos jullie zijn jaloers op hem kijk hoe dan ook hij is beste van werld wk 98 + ek wat willen jullie anders .hij is een arabier blijf ie ook een arabier met werld kampion 98
Een staande ovatie voor Zidane!!! Hij had hem nog harder moeten aanpakken, een trap voor zijn ballen en een mooie plattehand en een stomp erbij. Wat denkt die lelijkerd wel niet>< jaaaa ik ben live uit marokko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hoe kan iemand nou "DE MEESTER" van het voetbal afkraken. Ik zou wel eens willen weten hoe die pro italie lulletjes zouden reageren als er wat over hun moeder of zus gezegt zou worden.Die zidane is tenminste nog zo netjes geweest om die kopstoot niet in zijn lelijke gezicht te geven.Ik ben zelf geen moslim, maar ik bedankte allah wel (omdat ik weet dat zidane moslim is), toen ik die mooie kopstoot zag. Juist omdat ik die italiaan zijn geschiedenis ken (hij zit vaker te klooien met tegenspelers) was ik niet verrast dat hij zijn verdiende loon kreeg. We zullen je missen ZZ top p.s voor de mensen die zeggen dat hij niet tegen zijn verlies kon..........HET WAS 1-1 SUKKELS toen hij die superrrrrrrrrr kopstoot gaf, het kon elke kant opgaan!!!!!
Zidane doet zoiets niet zomaar, als je iemand zo beledigt snap ik dat een mens zijn beheersing verliest. nog 1 keer vive la France et Zidane, de beste voetballer van France.
die vent van de italiaanse team was gewoon dik over de rode lijn gestapt en heeft wat hij tegen zidane had gezegd zelfs vaker herhaald ( dus hij is is gewoon een racist ) en in deze tijd horen we dat niet te accepteren dus als ik daar stond met een gebleseerde schouder en dood moe en hij begint zo tegen me te praten dan had ik hem echt wel het zelfde gedaan . wel raar dat die italiaan daarna niet op zijn kop had gekregen .
ik ben lijp maar wat zizou heeft gedaan was terecht jammer dat hij hem niet op zijn neus heeft gegeven.
zidane en al die [---] fransen en wie tegen italie is fuck JULLIE we zijn gewoon de besste met 4 sterren nou en kom nie ouwehoeren over die fraude dat is weer een andere zaak belangrijkste is dat nou 4 jaar AZZURO is in de wereld:D:D:D ITALIA PER SEMPREEEEE CAMPIONIIII
Materazzi verdiende een kopstoot op zijn gezichtje!!!!!!
losers als materazzi wou had hij die [---] terrorist opgegeten en shit hahah italianen zijn nie alleen goed mah ook nog is fkkng slim heheh FORZA MATERAZZIIIIIi :D:D haha wereldkampioenennnnnn
hallo ehh wat moet i kzegge
Materazzi moest ook een rode kaart kregen!
wat een stomme reacties hiero zidane had beter moeten weten zeker omdat hij profvoetballer is. maarrja hij is altijd al een driftkikkertje geweest. en misschien heeft zidane voordat materazi (of hoe je dat ook sgrijft) wat zei ook iets gesegt wat materazi niet pikte en sgelde trug iedereen die voor zidane is moet de spelregels van voetbal is leren ik sal jullie 1 ding vertellen: EEN KOPSTOOT MAG GEWOON NIET en als et een hardere koopstoot was geweest en het was verkeerd gegaan had materazi misgien geen lugt meer gekrege, nou daar zijn er dan een paar fan van: een moordende voetballer,, gelukkig is dah niej gebeurt:P;) het is egt superkinderagtig, et lijkt een beetje op mijn oude klasgenootjes die dede ook so en et is ook gwoon sielug dat hij sijn cariere so moet eindigen. als je weet dat dit je laatste wedstrijd is doe je tog gewoon normaal hij had beter kunnen denken: sgelduh doet geen pijn maar wie et doet is een zwijn en die goudenbal,,, de FIFA had voor die kopstoot besloten dat Zidane em kreeg en nu siijn se er ovr aan et denke of se em wel aan hem moetuh geve van mij mag ie em gwoon weer inlevere want als je soon slegte verlieser ben en so triest je cariere laat beëindigen dan ben je niet de voetballer van et WK06 ik eb een tip voor al die mensen hiero: kijk eerst tv voordat je hier een reactie neerset
ofniee mensen praten te stoer ik zou oo kdoen zidane had gelijk en shit fack die shit hij is nix waard heel die kale fransman of wat die ook is.... mensen zijn te jaloers omdat ze zelf ook italiaan willen zijn haha fokking losers kom praten als jullie land ooit iets wint of shit en kom italie nie bekritiseren materazzi had gelijk gwn hem uitlokken als hij die kale daarmee kan naaien why not!!! en die gouden bal verdiend hij sowieso nie meer beste kennen ze hem een goude rolator geven ouwe lul dat die is..>!! forza italiaaaaa buffon zambrotta cannavaro materazzi grosso pirlo gatusso camoranesi perotta totti toni wasappp wereldkampioennenennnnnnnnn jullie hebben nie eens hetrecht van spreken we zijnn gwn de beste klaarr leer er mee te leven haahah:D:D:D CAMPIONIII DEL MONDOOOOOOOO POPOPOPOPOPOPOPOPOPOPOPOP
Ander nieuws
Nieuwe workshop: Arcadegames op de pc
Lezen: Reizen vanuit je luie stoel
Multi-touch voor nieuwe iPod nano
Verkoop entertainmentproducten gedaald
Sony toont nieuwe producten op IFA
Verse download: ColorConsole
Sony komt met eigen streaming dienst Qriocity
Nieuwe versie iTunes heeft Ping
Windows Phone 7 klaar voor productie
Verdubbeling internetgebruik opkomende markten
China eist ware namen van mobiele telefoongebruikers
Lezers groter vertrouwen in Wikipedia dan in kranten
HP voorspelt einde Flash-geheugen
Gebruik OpenOffice.org kan politie miljoenen besparen
Gratis navigatie voor T-Mobile klanten met iPhone
Weinig animo in Tweede Kamer voor gamesverbod
Nederlandse student ontwikkelt sms'en voor blinden
Tweetdeck-update blijkt trojan
Jurylid ontslagen vanwege Facebook-status
MySpace geeft toe aan Facebook
Onderzoek naar concurrentie tv-markt
Chileense mijnwerkers krijgen PSP's tegen de verveling
Usb 3.0 omarmd door digitale camera's en camcorders
Harde schijf nog steeds favoriete plaats voor back-up
Google Chrome krijgt ook Labs
AMD zegt definitief vaarwel tegen ATI-merknaam

