Nieuws |
Zoeken
Top 10 sterkste merken in Nederland
Door: Martijn Verkuil
Elk jaar onderzoekt Merkadviesbureau BrandAsset Consult wat de sterkste merken in Nederland zijn. Gezien het vele nieuws rond Google (Chrome, Android, Nexus One) is het niet geheel verwonderlijk dat Google voor het derde opeenvolgende jaar de top tien aanvoert.
Een trend is dat internet- en technologiemerken steeds hoger scoren in de top 10 van Nederland. De top tien ziet er als volgt uit.
1. Google
2. Microsoft
3. IKEA
4. Efteling
5. NOS
6. Discovery Channel
7. Marktplaats.nl
8. bol.com
9. Senseo
10. Coca-Cola
De NOS maakt een flinke sprong van de 19e naar de 5e plaats. Opvallend vonden we dat Apple pas op plaats 44 terug te vinden is in dit onderzoek.
reageren printen doorsturenReacties op dit artikel
Ach, Apple is het meest bewonderde merk ter wereld, volgens Fortune magazine : --- http://money.cnn.com/magazines/fortune/mostadmired/2010/snapshots/670.html ----- en dat al sinds 4 jaar. Ook groter qua beurswaarde dan Microsoft, dus ik denk niet dat er daar iemand wakker ligt van deze rating in Holland.
WHAHAHA Apple op de 44e plek!!!! Micro$oft op de 2e plek!!! Google op de 1e plek.. :(
Apple 44... een Deathgrip...
Ach, het gaat om het sterkste merk en niet om het beste product. Dan krijg je een heel andere volgorde.
Let op: uw reactie verschijnt niet direct op de website. Dit kan tot maximaal 15 minuten duren. Plaats uw reactie s.v.p. niet dubbel. en trouwens zullen we het eens over logitech hebben? welke speakers hebben jullie? of andere dingen van logitech (maar vooral speakers)? en zijn de speakers THX en is dat echt veel beter? jah ik ben op zoek naar goede speakers en zou wel eens willen weten... Wat vinden [u][i]Jullie[/i][/u] van de z2300? aan te raden of toch maar voor de 5.1 gaan... ik ben blij met 2.1 hoor.. maar goed ik hoor het wel
Henk-joost, speakers van M-Audio (Studiophile AV40) zijn uitmuntend. Dit zijn studio speakers. Niet goedkoop (zo'n 130 euro) maar echt subliem ! Zoek maar eens wat tests op ! Overigens gewoon 2.1, maar dat bevalt mij persoonlijk het beste !
@Henkjoost, zelf heb ik speakers van Mordaunt Short in combinatie met een Marantz 2.1 versterker, klinken erg goed van hoog tot laag. verder heb ik ondervonden dat een hogere impendantie, bv. 16 ohm, de kwaliteit ook ten goede komt. Succes.
Bol.com en marktplaats bezoek ik vaker dan coca cola was vroeger wel anders maar nu met dieet. Google dagelijks dus begrijpelijk ze zijn de beste in informatievoorziening, valt mee dat Twitter en facebook er niet in staan of hyves...
ik denk dat de onderzoekers eerst eens moeten nadenken of ze wel de juiste definitie van een merk hanteren en dit in hun vraagstelling juist overbrengen aan de consument. voor mij het zoveelste "ongeveer" onderzoek
Apple op 44 ;-) Bewijst alleen dat jullie Nederlands nog steeds te zuinig zijn om jullie geld te geven aan kwaliteit en gebruiksgemak...
Zoals Hansje al zei: "Apple is het meest bewonderde merk ter wereld, volgens Fortune magazine : --- http://money.cnn.com/magazines/fortune/mostadmired/2010/snapshots/670.html ----- en dat al sinds 4 jaar. Ook groter qua beurswaarde dan Microsoft, dus ik denk niet dat er daar iemand wakker ligt van deze rating in Holland. "
(Koike - zaterdag 31 07 2010 (16:02) Apple op 44 ;-) Bewijst alleen dat jullie Nederlands nog steeds te zuinig zijn om jullie geld te geven aan kwaliteit en gebruiksgemak... ) Android is nu eenmaal sneller, functioneler en veel beter te programmeren. Niet zo gek dat het beste op nummer 1 staat. Daarentegen zijn de betere Android telefoons, niet alleen groter qua scherm, maar ook nog eens voor de helft van een ei-foontje. Daarom, Apple op 44, mijns inziens een topscore, want kennelijk zijn er nog altijd een paar mensen die alleen maar willen betalen voor een merk zonder kwaliteitseisen. Voor de iMac en MC hetzelde verhaal.
Apple op nummer 44? Deze test klopt niet! Ondanks de tegenvallende kwaliteit (nieuwe iMac en iPhone 4) staan wij erop hiervoor toch te betalen. Dit is gewoon om Apple in een verkeerd daglicht te zetten deze test.
Apple op nummer 44? Deze test klopt niet! Ondanks de tegenvallende kwaliteit (nieuwe iMac en iPhone 4) staan wij erop hiervoor toch te betalen. Dit is gewoon om Apple in een verkeerd daglicht te zetten deze test.
Leesvoer : http://www.nd.nl/artikelen/2010/juli/21/steve-jobs-weet-ooit-eindigt-de-applewaanzin En deze is ook de moeite waard ! :http://www.hyped.nl/details/20100728_ipad_kopers_zijn_rijke_zelfzuchtige_egoistische_goed_opgeleide_eli/ De applespullen zien er best bling bling uit. Dat was het vroeger ook met de 16-bits spullen van de Atari-Coöperation, inmiddels RIP. Jack Tramiel, Atari-CEO toen (Jobbs voorbeeld ?), beoefend ook al geruime tijd de schoolslag in zijn dollars-bassin.
@Fikkie Ook in dit onderwerp heeft de redactie weer een grote vinger in de pap, door wederom tendentieus weer de flamewar opwekkende opmerking te noemen dat Apple op de 44e plaats staat (immers de redactie had ook het merk dat op de 43e plaats stond net zo goed kunnen noemen, maar dat was minder interessant voor een eventuele flamewar geweest). Daarnaast heeft de redactie dit onderwerp, zoals bijna iedere vrijdag het geval is, dit onderwerp weer vlak voor het weekend geplaatst, zodat dit onderwerp het gehele weekend door hoog in de berichtenlijst kan blijven hangen. Ik heb al zo vaak aangegeven dat wanneer het de redactie te doen is om primair kwaliteit te leveren op deze site en niet primair voor het geld wil gaan, de redactie een registratie/inlogsysteem dient in te voeren hier. Het geld lonkt echter en een registratie/inlogsysteem voorkomt een al te scherpe flamewar, doordat nu iedereen zich voor iedereen kan uitgeven en een ban toch vrijwel onmogelijk is. Dus hoe harder en ruwer de flamewar, des te meer hits deze berichten krijgen, des te meer reclameopbrengsten dit genereert. Het is wederom weer gebleken, hoe de policy van deze redactie weer werkt hier.
"Reclameinkomsten" voor Computer Idee ? Ik zie nooit een banner oid. Ik gebruik een AdBlocker. Gratis. Aanbevolen !!
@Content Die zul je op deze site hard nodig hebben, wil je door het oerwoud van banners en schreeuwerige reclameuitingen komen om de vervolgens nogal gekleurde, tendentieuze, sensatieverhogende en de bewust voorspelbare flamewar/bashwar gevoelige berichtgevingen te kunnen volgen hier. Maar goed "it is all about the money" en dat fenomeen heeft ook CI als geen ander ontdekt, ten faveure van de eigen portemonnee en ten nadelen van de kwaliteit.
Ik vind Macfan ook een goed merk trouwens !
Gelukkig is daar dominee Windhozer om alles in goede banen te leiden ! Voor de Windhoos gebruiker dan wel te verstaan !!!!
Ander nieuws
Workshop: Organiseer uw bestanden met bibliotheken
Gekidnapte journalist komt vrij dankzij Twitter
Lezen: MS Office-bestanden delen met Google
Internetzwendel niet uit te roeien
Logo Google hint naar nieuwe functionaliteit
Sumo en Sunny brengen muziek in je leven
Verse download: PAP
Oorlog tussen HP en Oracle
Echtscheiding voortaan online te regelen
Nederlanders besteden meer tijd online
Mogelijk tijdslot op videostreams publieke omroep
Google TV komt pas volgend jaar naar Europa
Politie valt binnen bij internetpiraten
Volgende generatie sd-kaartjes veel sneller
Google experimenteert met streaming search
iTunes-rivaal van Google voor de kerst online?
YouTube Life in a Day project krijgt vorm
Samsung Galaxy Tab kost € 799
Samsung stapt ook over op Google TV
Wikileaks keert zich tegen eigen oprichter
KPN inventariseert klachten over glasvezelverbindingen
Werknemer verdient 10.000 euro met klikken
Creditcardgegevens dj Armin van Buuren voor $6 te koop
Nigeriaanse mailscammer krijgt 12 jaar cel
Sony en LG staan achter Google TV
Twitter nu meer dan 145 miljoen gebruikers

