DigiD kampt met een grote storing. Veel mensen klagen dat zij niet kunnen inloggen op de overheidsdienst. Mogelijk heeft de storing te maken met het aantal burgers dat wil overstappen van zorgverzekeraar, wat alleen vandaag nog mogelijk is.
Overstappen
Het is alleen woensdag nog mogelijk om over te stappen van zorgverzekering. Veel mensen stellen dat uit tot het laatste moment. Daardoor is het mogelijk dat de dienst overbelast is. DigiD is vaak nodig om een nieuwe zorgverzekering af te sluiten.Logius, de digitale tak van de Rijksoverheid die DigiD beheert, heeft nog niet gereageerd op de storing.
Off-topic reacties worden verwijderd. Linken naar illegale bronnen is niet toegestaan. Opmerkingen over eventuele spelfouten, andere opmerkingen en vragen betreffende de website kunt u mailen naar de webmaster.