Lion verslikt zich in video

Mac OS X Lion dat vorige week uitkwam, schijnt bij een aantal iMac-bezitters zich te verslikken in video’s. De iMac-gebruikers klagen op het forum van Apple dat hun systeem bevriest wanneer ze video’s afspelen.

Het type video lijkt niet uit te maken, of het nou Flash is via YouTube of een video dat via de lokale harde schijf in QuickTime of iTunes wordt afgespeeld, het systeem bevriest. Wel kan de gebruiker nog het muispijltje over het scherm bewegen. Foutmeldingen blijven uit en ook in de log-bestanden is niets geks te vinden.

De enige oplossing is momenteel een harde reset (de aan/uit knop ingedrukt houden). Verwacht wordt dat versie 10.7.1 de fout zal oplossen. Voor iedereen die veel video kijkt en nog niet een upgrade naar Lion heeft gedaan, is het misschien verstandig om nog even te wachten op de 10.7.1 versie.

[Via: Tuaw]

Off-topic reacties worden verwijderd. Linken naar illegale bronnen is niet toegestaan. Opmerkingen over eventuele spelfouten, andere opmerkingen en vragen betreffende de website kunt u mailen naar de webmaster.

Google Ads

Sluiten

Aanmelden Nieuwsbrief