Nooit helemaal vrij door overvloed aan email

Ontwikkelaar van het e-mailprogramma Xobni heeft onderzoek gedaan waaruit blijkt dat er niet zoiets is als een vrije dag in het internettijdperk. Twee van de drie Amerikanen en Britten lezen hun email ook buiten de reguliere werkuren en de helft van de Amerikanen leest email ook tijdens hun vakantie.

Het (online)onderzoek is gehouden onder 2200 Britse en Amerikaanse volwassenen in augustus en laat zien dat 72% van de Amerikanen en 68% van de Britten hun mail tijdens vakanties, weekends, ziekteverlof en zelfs in bed nog bekijken. 27% bekijkt hun email buiten kantoortijden omdat ze het gevoel hebben dat het van ze wordt verwacht (anderen doen het immers ook). 26% van de Amerikanen heeft het gevoel overspoeld te worden met mail en de stroom van berichten tijdens hun vakantie niet aan te kunnen.

Het persbericht wijt het controleren van mail buiten kantooruren aan de recessie en de populariteit van de iPhone. De resultaten komen wellicht niet geheel toevallig goed uit voor Xobni dat zich met hun software richt op het eenvoudig beheren van e-mail.

[Via Techcrunch]

Off-topic reacties worden verwijderd. Linken naar illegale bronnen is niet toegestaan. Opmerkingen over eventuele spelfouten, andere opmerkingen en vragen betreffende de website kunt u mailen naar de webmaster.

Google Ads

Deel foto's in SkyDrive

skydriveMet al die megapixels van tegenwoordig raakt een mailbox maar al te snel volledig verstopt. Gelukkig is er een veel makkelijkere manier: u deelt ze gewoon via SkyDrive, de virtuele harde schijf van Windows Live.

Lees verder