Sony PS Vita vandaag te koop
Vanaf vandaag is de nieuwe Sony handheld, de PS Vita, te koop. Deze draagbare gameconsole richt zich vooral op het gamen met anderen en bevat touch-mogelijkheden en sensoren.
Deze krachtige draagbare spelcomputer bevat een OLED-scherm van 5 inch, hoogwaardige CPU/GPU, ingebouwde Wi-Fi, GPS, aanraakscherm en touchpad aan de achterzijde. Deze combinatie van aanraakscherm, touch pad aan de achterzijde en bewegingssensortechnologie zorgt voor nieuwe gaming mogelijkheden op een draagbaar apparaat.
Sony gaat Sociaal
Ook sociale media is belangrijk voor Sony. Zo heeft de PS Vita de beschikking over Twitter, Facebook en Skype en kunnen extra apps geïnstalleerd worden. Met Sony’s eigen ‘Near’ dienst kun je spelers in de buurt vinden en allerlei informatie van jezelf en over je games delen. Met Cross Platform Play kunnen gamers het ook opnemen tegen gamers die op de Playstation 3 spelen. Je kunt met deze feature ook je PS Vita games streamen naar je PS3, handig want dan kun je mooi onderweg verder spelen waar je op je PS3 was gebleven.
Wederom eigen formaat van Sony
Sony komt vaak met zijn eigen formaten (minidisc, memorystick, blu-ray) en hoewel Sony nu ook vaker standaarden gebruikt, is voor de PS Vita toch weer voor een afwijkende standaard gekozen. De geheugenkaartjes wijken net iets af van het standaard SD-formaat. Een 4 GB geheugenkaart gaat 20 euro kosten, 8 GB 35 euro en 16 GB 50 euro.
Twee versies
De PS Vita komt in 2 versies uit, namelijk een wifi versie voor 249 euro en een 3G versie (die ook wifi bevat) voor 299 euro. Bij de 3G versie zit een prepaid sim-kaart van Vodafone meegeleverd met een tegoed van € 12,50. Als je deze kaart met 20 euro opwaardeert, krijg je 'gratis' de game Wipeout 2048.
The World is in Play (tv-commercial)
Uncharted op de PS Vita
Off-topic reacties worden verwijderd. Linken naar illegale bronnen is niet toegestaan. Opmerkingen over eventuele spelfouten, andere opmerkingen en vragen betreffende de website kunt u mailen naar de webmaster.






