Weekend-tip: Van Pong tot Playstation 2011
Liefhebber van retrogames? Ga dan vooral komende zaterdag naar Maarssen. Daar wordt de inmiddels traditionele Van Pong tot Playstation-dag gehouden, een kleinschalig doch zeer gezellig retro game- en computerevenement.
Diverse Nederlandse musea, computergroepen en particuliere verzamelaars komen met de mooiste (spel)computers uit hun collectie naar het evenement. De bedoeling is om een soort "levend" museum te creëren waar ook bezoekers actief aan kunnen meedoen. Alle deelnemende partijen zorgen namelijk voor een groot aantal Retro Computers waarop bezoekers gewoon mogen spelen! Er zijn Atari’s, Playstations, Commodore’s, Sega’s, Nintendo’s, Spectrums, MSX computers en nog veel meer. Speciaal is ook de 3D-hoek uit de jaren tachtig van het Bonami Spelcomputermuseum.
Het evenement wordt zaterdag 16 april gehouden in Het Trefpunt, Kerkweg 21 in Maarsen, van 10 tot 17 uur. De toegang is gratis. Meer informatie: klik hier.
Off-topic reacties worden verwijderd. Linken naar illegale bronnen is niet toegestaan. Opmerkingen over eventuele spelfouten, andere opmerkingen en vragen betreffende de website kunt u mailen naar de webmaster.
Google Ads
Nieuwsbrief

Blijf wekelijks op de hoogte van het laatste computer-nieuws en ontvang tips, trucs en downloads.






