De website WinUnleaked heeft een aantal gelekte screenshots online staan van de geintergreerde muziekspeler in Windows 8. Het is geen vervanger van de Windows Media Player maar doet dienst als een Metro-appje.
De speler speelt muziek af uit een map, apparaat of een andere locatie. Uiteraard ontbreekt ondersteuning voor de onlangs gepresenteerde Microsoft Windows Store niet. Tijdens het afspelen van een muzieknummer toont de mini-app de titel, datum en naam van de platenmaatschappij. De standaardopties ontbreken niet, net als de mogelijkheid om je favoriete muzieknummer vast te pinnen op je startscherm.
Zoals we eerder schreven, staat een publieke bètaversie van Windows 8 gepland voor februari 2012. Dan kunnen we het zelf uitproberen.
[Via: Winunleaked]
Off-topic reacties worden verwijderd. Linken naar illegale bronnen is niet toegestaan. Opmerkingen over eventuele spelfouten, andere opmerkingen en vragen betreffende de website kunt u mailen naar de webmaster.